Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie ;)

Chciałbym Was poprosić o opinie na temat Forum dla kobiet - zycienaobcasach.pl.
Głównie interesują mnie oceny dotyczące wyglądu forum (przy uwzględnieniu tematyki).

Nurtuje mnie kilka kwestii i zastanawiam się czy wprowadzić pewne zmiany. Myślę, że Wy rozwiejecie moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten kolor jest taki dość dziwny w odniesieniu do kolorystyki jaka jest wykorzystana na obrazku. Wydaje mi się że powinieneś pójść właśnie w brązy - kawa z mlekiem. Coś delikatniejszego jak to powiedziała moja przyjaciółka wali po gałach i coś w tym jest. Kobiety lubią delikatne kolory w przedmiotach użytkowych.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten kolor jest taki dość dziwny w odniesieniu do kolorystyki jaka jest wykorzystana na obrazku. Wydaje mi się że powinieneś pójść właśnie w brązy - kawa z mlekiem. Coś delikatniejszego jak to powiedziała moja przyjaciółka wali po gałach i coś w tym jest. Kobiety lubią delikatne kolory w przedmiotach użytkowych.

Dzięki za sugestię. Rozważałem podobną kolorystykę do tej, o której wspomniałeś ;)

 

Co do zamieszczonego obrazka, to jest to zmienny element. Planuję tam zamieszczać okolicznościowe obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×