Skocz do zawartości
YagAA

[vps] z dużym dyskiem

Polecane posty

Szukam VPS z dosyć dużym dyskiem ~70GB na start, z możliwością zwiększania. Procesor 1-2Ghz, ram 1-2GB wystarczy, transferu z 1 TB z możliwością zwiększenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod stronę, żadne gry itp. Zapomniałem napisać, że płatność tylko i wyłącznie miesięczna. Budżet ~80-90 zł brutto. Wszystkie te serwery z dużymi dyskami mają mocniejsze procesory i więcej ramu, mi to jest niepotrzebne, więc myślę, że w ofercie "indywidualnej" powinienem się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować VPS o takich parametrach za 50zł netto (61,5zł brutto). Zwiększenie transferu czy dysku nie będzie problemem. W razie pytań proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmuri, tam Storage z 1G ramu to już jest 120 zeta ;)

 

No ale licytujemy dalej, kto da mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz przepraszam zauważyłem duży Storage nie wiem po co komu 1gb ramu ale spoko...:D

 

Dajcie mu za 5 zł w końcu tyle się napisał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz: Nie chodzi o to, kto da mniej. Chcę mieć serwer, który będzie spełniał moje oczekiwania + będzie możliwość zwiększenia pakietu w razie potrzeby.

 

@vcr: Interesują mnie tylko firmy hostingowe, a nie hosting u kogoś na serwerze, bo ma wolne miejsce.

 

@chmuri: Jakich informacji Ci brakuje? Napisałem wszystkie rzeczy, które są mi potrzebne, mam Ci napisać swój numer buta, żebyś dopasował do tego ofertę?

 

Widzę, że forum schodzi na psy. Kilka lat temu można było to spokojnie zapytać/porozmawiać, a teraz jak wszędzie - najazd wszechwiedzących gimbusów, wszędzie próba podbudowania własnego ego przez zgryźliwości.

 

Proszę o usunięcie tematu, sam znajdę odpowiedni serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@

YagAA

Rozumiem że moja podpowiedź nie spełnia twoich oczekiwań? Po co Ci 1gb na storage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tu gimbusów widzisz :D

 

Chmuri podał w sumie idealne rozwiązanie. Za 120 zeta masz 1TB placu. A nawet 250 GB za 7 dolców! Przeca to jest za darmo. Ale jest to USA. W Polsce zapewne więcej.

Jak ja bym co miesiąc podbijał temat, że zainwestuje 50 000 w cośtam, to napewno nie patrzyłbym czy cena jest 40 zł w tą czy w tamtą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@chmuri: Potrzebny. Satysfakcjonuje Cię ta odpowiedź?

 

@Miłosz: To, że masz 2x czy 3x nie oznacza, że nie zachowujesz się jak gówniarz próbujący "poderwać" koleżankę przez ciągnięcie za włosy. Napisałem swoje wymagania, i po co durne złośliwości? Sprawia Ci to satysfakcję? Leczysz kompleksy? To STFU i odpowiadaj na temat., albo w ogóle. Widzę, też ból dupy, że ktoś ma pieniądze i chce zainwestować - masz, posmaruj bolące miejsce http://img.sadistic.pl/pics/3d551e4f61a7.png .

 

Proszę o usunięcie tematu, nie mam zamiaru się wdawać w durne przepychanki.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyś co taki nadpobudliwy? Może jakaś sesja u psychologa by się przydała? Albo meliski sobie zaparz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@YagAA: ostatnio to ja w ogole staran sie nie zadawac pytan na forach; nie mam tu na mysli konkretnie WHT tylko ogolnie; odpowiedzi czesto nic nie wnoszace do tematu, czesto zenujace.

 

Jak mam zadac pytanie o cos, a za chwile maja sie posypac "odpowiedzi" w stylu: ile masz szmalcu do wydania to ja dziekuje za takie cos ;)

 

Jak mam jakis problem, odpalam google i w 99% staram sie tam szukac odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam VPS z dosyć dużym dyskiem ~70GB na start, z możliwością zwiększania. Procesor 1-2Ghz, ram 1-2GB wystarczy, transferu z 1 TB z możliwością zwiększenia.

 

http://www.edis.at/de/server/linux-vserver/schweden/vrs-basic-storage/

 

W rezultacie masz dostęp do 24 rdzeni. Posiadam tam dwa z lokalizacja Szwecja i Szwajcaria (lokalizacja wymagana przez projekt) Spisuje się to bardzo dobrze. Pomimo że produkt oznaczony jako "storage" sprawdza się doskonale. Przez ponad rok były dwa restarty serwera głównego i zawsze wcześniej pojawiało się powiadomienie. Może tobie będzie odpowiadał.

 

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Biznes-host.pl jest opcja przygotowania własnej konfiguracji VPS.

Możesz też napisać do supportu o powiększenie dysku :).

 

Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupisz to napisz co wybrałeś. Dla potomnych będzie wskazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×