Skocz do zawartości
PCziomal

[KUPIĘ] Kimsufi 2G

Polecane posty

Witam,

szukam osoby która chciałaby się "pozbyć" swojego serwerka Kimsufi 2G, tego z "nowszej" oferty który był dostępny po 15 czy 20 zł. ;) .

Nie wiem po ile takie serwerki chodzą "z drugiej ręki", więc nie wystawiam jakiejś sztywnej maksymalnej kwoty którą mogę za to zapłacić (ale też nie piszcie, że sprzedacie za 500 zł...). //

 

Kontakt pod nr GG: 12331544, Jabber: pcziomal@aqq.eu lub e-mail: pcziomal@gmail.com, odpisuję DO 24 godzin. :)

 

Spodziewam się, że nie będzie można go bezpośrednio przekazać z konta na konto, więc być może uda się po prostu zmienić dane osobowe na takim koncie.

 

Jeśli ktoś nie chciałby się "na zawsze" pozbywać takiego serwera, to ewentualnie moglibyśmy się jakoś dogadać, że będę go np. dzierżawił przez rok [chociaż oczywiście wolałbym go całkowicie wykupić].

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to pod prywatne pierdoły, typu serwer e-mail czy miniserwer www. Pod hosting to mamy maszynki 32 GB RAM, a jeszcze do tego w ciągu najbliższych kilku dni dojdzie 64 GB RAM ;)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199 ale rozumiem ze już opłacony na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 szt i wszystkie posiadasz na jednym koncie w OVH ? Sam by jedną szt kupił. Jak możesz zobacz PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi i potwierdzi że wszystko działa to wezmę jedną sztukę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zmienić dane się da w OVH , przekazać kebaba się nie da. Kontaktowałem się w tej sprawie z OVH

 

 

Jak ktoś kupi i potwierdzi że wszystko działa to wezmę jedną sztukę .

Wszystko poprawnie działa jeśli masz obawy ze jestem oszustem itp. Mogę ci serwer przekazać przed wpłatą ale wymagam przynajmniej opcji z aukcją allegro.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko będzie się dało przepisać na moje konto jednego dwa kebaby to bym wział od ręki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli tylko będzie się dało przepisać na moje konto jednego dwa kebaby to bym wział od ręki .

Z OVH dostałem odpowiedz ze można zmienić tylko dane abonenta a usługi nie można przekazać.

Kiedyś można było teraz jest to według ich nowego regulaminu zakazane. Dla tego pozostaje tylko ten sposób ze zmianą danych.

 

Jeśli ktoś powaznie będzie zainteresowany kupnem zapraszam na PW

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo z nimi tak jest, zależy na jakiego konsultanta trafisz to co innego uslyszysz, ja przenisilem niedawno - wystarczyło jakieś oświadczenie, jak ktoś ma koncie inne usługi to nie da wam całego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jednego 2G mam w posiadaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak już ksk ma to mogę też się skusić;) Jak ktoś będzie mieć to PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u nas wprowadzą oferte Kimsufi, jak by wprowadzili taką jak na francuskiej stronie to chyba bym wziął PS 7 Atom N2800 1,8ghz 2c/4t 2x 500gb i 4gb ram za 13 euro/miesiąc to wychodzi w okolicach 600zł na rok to i tak nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×