Skocz do zawartości
im2low4u

Serwer www-komputer

Polecane posty

Witam,

Nie wiem czy dobrze nazwałem temat bo sam nie wiem jak to dokładnie się nazywa.

Ale postaram się to treściwie wytłumaczyć.

Szukam hostingu/serwera/chmury dzięki której będę mógł stworzyć na komputerze dysk sieciowy na którym miałbym wszystkie strony/pliki i edytując je u Siebie na komputerze i zapisując one by zapisywały się na hostingu/serwerze/chmurze i zmiany były by widoczne LIVE poprzez www.

 

Chociaż, nie wiem czy to jakoś w miarę z obrazowałem o co mi chodzi ale starzy wyjadacze powinni mnie zrozumieć.

 

Proszę o pomoc bo zależy mi na czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kiedyś w CPanel-u w głowanet była opcja dysku sieciowego. Pobierało się pliczek rejestru i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Opcja dysku sieciowego nadal jest u nas dostępna w panelu cPanel.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dodam lokalizację sieciową łącząc się przez ftp to nie mogę edytować plików LIVE.

Chcę mieć możliwość edycji plików na dysku sieciowym LIVE. Można by to zrobić poprzez notepad++ ale niestety nie używam tego edytora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a czytałeś mój post?

 

Wybacz, umknął mojej uwadze :) Wrócę do domu i sprawdzę, ale to wygląda tak że edytuje Sobie pliki LIVE na kompie bez zbędnego przerzucania przez ftp?

 

Co do ofert, popytałem BOK wyżej zaoferowanych firm, o12 nie oferuje dysków sieciowych, netdc ma DA a globalnetwork nie oferuje testowego tygodnia więc niestety nei mam jak to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem jak sie nie zmapuje serwera ftp tak zeby w moj komputer pokazywal sie jako dysk, to normalnie nie korzysta sie z niego jak z normalnego dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem jak sie nie zmapuje serwera ftp tak zeby w moj komputer pokazywal sie jako dysk, to normalnie nie korzysta sie z niego jak z normalnego dysku?

Bez mapowania, a łącząc się jako lokalizacja sieciowa możesz jedynie wrzucać i zrzucać pliki. A mi chodziło to że mam se odpalony plik i edytując go i zapisując sam się aktualizuje

 

Każdy współdzielony hosting, np. w mzone: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww pierwszy pakiet.

Tworzysz sobie konto ftp, następnie podmontowujesz to konto ftp jako dysk sieciowy używając: http://www.ferrobackup.com/ftpuse/pl/

i voila!

Miłego używania ;)

 

Wielki dzięki! Tego potrzebowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×