Skocz do zawartości
WizZziy

Counter-Strike:Global Ofensive [25zł!]

Polecane posty

Sprzedam grę na platformę steam Counter-Strike:Global Ofensive.

 

Cena to jedynie 25zł

 

Przekazanie gry: Prezent na steam.

Allegro: Tak.

 

Dostępnych sztuk: 3

 

Pozdrawiam oraz zachęcam do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopując - to jest kompletna gra czy tylko jakiś dodatek?

Nie znam tej tematyki a kiedys lubiałem sobie pograć w CS-a, tyle że z botami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS:GO to gra od Valve z 2012 roku. Była to kolejna próba odświeżenia klasyka, która im się udała. Sam mam sentyment do 1.6, ale CS:GO jest jego godnym następcą. Kupuj, bo cena jest śmieszna, a gra jest na prawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę ;)

Aktualizuje cenę gry: 20zł

 

Na steam jest teraz promocja na CS:GO z 11 EURO na 3 EURO, promocja trwa jeszcze 8 godzin. Czyli dzisiaj po 19 gra w sklepie steam będzie kosztowała 11 EURO co w przeliczeniu na PLN daje około 46zł.

Jeżeli ktoś będzie chciał kupić nawet teraz tą grę i tak musi doładować konto za min, 5 euro, czyli albo 25zł na PayPal albo 30 PaySafeCard.

Więc i tak taniej nie da się tego kupić, proste?

 

Edytowano przez WizZziy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba doładować konta Steam, aby dokonać płatności za grę. Wystarczy zwykły PayPal, bądź karta kredytowa i płacimy tylko tyle ile kosztuje gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Aj pierd....sz :) Zawsze jest płatność kartą przez PayPal i nie musisz doładowywać konta ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu minimum 5 EURO możesz doładować na steam, nie ważne czy doładujesz paypal za 28,50zł czy PaySafeCard za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konto steam minimalnie można doładować 5 EURO.

Czyli nawet na kotno PayPal musisz przelać około 25zł ;)

 

Ale ty głupoty piszesz, nie ma tam żadnych ograniczeń. Spadłeś z nieba czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ty głupoty piszesz, nie ma tam żadnych ograniczeń. Spadłeś z nieba czy co ?

 

Nie wiem czego nie rozumiesz. Owszem możesz sobie przelać nawet 100000 euro ale minimalnie możesz 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: taniej kupie drożej sprzedam.

 

Na dodatek nie masz bladego pojęcia o tym, jak ta platforma działa. Nie rozróżniasz dwóch rzeczy: doładowania portfelu steam (gdzie tam jest minimum 5 euro) a zapłacenia za kupione gry - tam możesz zapłacić kartą równie dobrze 0,46 eur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiesz. Owszem możesz sobie przelać nawet 100000 euro ale minimalnie możesz 5 euro.

 

Za to ja wiem czego Ty nie rozumiesz. Doładowanie konta Steam, a płatność za grę to dwie zupełnie inne rzeczy. Przy doładowaniu masz limit, przy płatności nie.

 

Do 19.00 się nie opłaca, potem, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie głupoty wypisujesz, że aż zrobiłem ss'a maila, który mi przyszedł po zakupie Portala 2 kilka dni temu. Możesz tam zauważyć, że 2,04€ miałem w portfelu Steam, a resztę zapłaciłem przez paypal'a.

293ugdv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj kupował CS:GO z promocji i nie musiał doładowywać konta STEAM na jakąś określoną kwotę, wystarczyło przelać tyle ile kosztuje owy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czego nie rozumiesz. Owszem możesz sobie przelać nawet 100000 euro ale minimalnie możesz 5 euro.

 

Ale po co ktoś ma sobie przelewać i zamrażać gotówkę na jakimś steam walet jak może zapłacić kartą. Chyba jeszcze tego nie ogarnąłeś do końca :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe 47h dalej się nie opłaca, bo na Steamie jest -50%, za 5,49€, co daje ok 23,05 pln. Jednak bezpieczniej bezpośrednio od Steama niż na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×