Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Płaci grosze a wymaga jakby płacił miliony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezczelność i jeszcze raz bezczelność.

 

Przecież to Ty piszesz pomówienia "oszukują klientów". Jak nazwać takie teksty. Żeby nazwać kogoś publicznie oszustem zgodnie z prawem powinieneś mieć jakiś obiektywny dowód (w postaci chociażby wyroku). Pisanie z pogardą, przytaczanie tekstów mających jeden cel - spowodowanie utraty zaufania u klientów firmy to nie są elementy rzetelnej opini.

 

Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, bo coś się nie udało w współpracy pomiędzy firmą a Tobą nie upoważniają do pisania oszczerstw sugerujących kryminalny charakter firmy.

 

Każdy ma prawo do opinii, ale ważne by była ona zgodna z prawem. Tutaj zaczynamy mieć już elementy podlegające pod KK. Przemyśl to.

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groźby z Waszej strony już nie pierwszy raz się pojawiły - co widać po innych komentarzach.

Więc nic nowego.

Owszem mam dowody na to że zostaliśmy oszukani.

A mianowicie bez naszej wiedzy usunęliście pliki naszego portalu

po czym przywróciliście stan z przed kilku dni usuwając przy okazji kilka ogłoszeń dodany w dniach późniejszych.

Mało tego po zalogowaniu się do panelu administratora - wyskakiwało mnóstwo błędów skryptu.

Weź człowieku nie pogrążaj się. NET DC - to oszuści kłamliwie i bezczelnie oszukali mnie

że ich usługi są rzetelne i że moja strona działa cały czas poprawnie co jest totalną bzdurą.

Jakimś dziwnym trafem okazało się że manipulowaliście przy moich plikach - bo dziwnym trafem

znalazłem kopię moich plików wykonaną własnie tego samego dnia i dziwnym trafem ogłoszenia świeżo dodane

zniknęły. Oszuści krętacze i odradzam tą śmieszną firmę - którą prowadzą nieudolni pseudospecjaliści.

 

Mimo tego nie otrzymaliśmy informacji z zapytaniem czy możecie grzebać przy moich plikach

ani nie poinformowaliście że przywróciliście zresztą w sposób nie udolny pliki do stanu z przed kilku dni

usuwając kilka naszych ogłoszeń świeżo dodanych. Zamiast tego jak by nic się nie stało otrzymaliśmy

komunikat że przecież nasza strona działa poprawnie i nic się nie stało.

Bezczelność. Odradzam innym !

 

Edytowano przez Morfeus2016x (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jak są takimi strasznymi oszustami i tak boleśnie cię wyr.. oszukali to przestań smęcić po forach tylko idź do odpowiednich instytucji i zgłoś oszustwo i inne przypadki. Nie zapomnij potem przedstawić jak skończyła się cała sprawa, wielu użytkowników boleśnie oszukanych pisało negatywy, potem szli do sądu by koniec końców nie zrobić totalnie nic by olać temat. Typowa postawa :)

 

Skoro cię oszukali a siedzieć nie możesz to marsz do prokuratury zgłaszać oszustwo. W podskokach na jednej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak są takimi strasznymi oszustami i tak boleśnie cię wyr.. oszukali to przestań smęcić po forach tylko idź do odpowiednich instytucji i zgłoś oszustwo i inne przypadki. Nie zapomnij potem przedstawić jak skończyła się cała sprawa, wielu użytkowników boleśnie oszukanych pisało negatywy, potem szli do sądu by koniec końców nie zrobić totalnie nic by olać temat. Typowa postawa :)

 

Skoro cię oszukali a siedzieć nie możesz to marsz do prokuratury zgłaszać oszustwo. W podskokach na jednej nodze.

 

Powiem Ci że nie chce mi się chodzić po sądach. Mam dowody zabezpieczone w postaci maili z nimi i screnów z portalu.

 

Ale nie są warci tego by chodzić po sądach.

Myślę że klienci sami zweryfikują ich po pewnym czasie. Jak widzę coraz więcej negatywnych opinii się pojawia na ich temat i to jak najbardziej nowych opinii z tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No to jak ci się nie chce łazić po sądach to przestań bruździć na forum i szkalować firmę.

 

Tego typu opinie choćby w ilości znacznej raczej nie są brane na poważnie przez potencjalnych klientów. Ot kolejny wielki biznesmen któremu coś się nie spodobało i marudzi po forach. Bardziej merytoryczna i rzeczowa opinia sprawi że klient zastanowi się nad wyborem oferty i ewentualnie poszuka w innych źródłach opinii. Takie krzykliwe są zwyczajnie pomijane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem Ci że nie chce mi się chodzić po sądach. Mam dowody zabezpieczone w postaci maili z nimi i screnów z portalu.

 

Ale nie są warci tego by chodzić po sądach.

Myślę że klienci sami zweryfikują ich po pewnym czasie. Jak widzę coraz więcej negatywnych opinii się pojawia na ich temat i to jak najbardziej nowych opinii z tego roku.

 

A może skoro już wyliczasz jaka ta administracja z NetDC jest zła i nie dobra zapodasz jakieś screeny z ticketami / mailami / wiadomościami świadczącymi o braku wiedzy z ich strony? Podziel się.

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam się do Was z zapytaniem co powinniśmy zrobić - kuriozalna sytuacja...

Przechodząc do meritum - nawiązliśmy rok temu współpracę z NetDC (2 dedykowane serwery), podpisaliśmy umowę, w której są dwie opcje płatności: płatność z góry na rok (z rabatem) i płatność comiesięczna. Zapłaciliśmy z góry. W czasie pierwszego roku trwania współpracy kilka razy polepszaliśmy parametry serwera. Każdy z parametrów był oddzielnie wyceniony w skali miesiąca, wykupiliśmy je wyrównując okres z końcem roku rozliczeniowego. Mija rok, umowa przekształca się w czas nieokreślony. Prosimy o ofertę na przedlużenie usługi na kolejny rok z płatnością z góry. Oferta, którą otrzymujemy nie spełnia naszych oczekiwań (nie chodzi o kwestie finansowe, ale też zapisy związane z jakością świadczonych usług). Chcemy zatem pozostać przy czasie nieokreślonym. I tutaj niespodzianka: kontrahent informuje nas, że albo podpisujemy z nim aneks, który zwiększa nam opłatę miesięczną praktycznie o 100% albo przedłużamy umowę na rok, z uwzględnieniem wcześniejszej oferty. Pytamy zatem, czy taką ofertę mamy traktować jako wypowiedzenie obecnej umowy.

"Z naszej strony absolutnie nie wypowiadamy Państwu umowy. Nie wiemy też na jaką ostatecznie opcję się Państwo decydują- czy aneksujemy bieżącą umowę, czy nawiązujemy nową (wcześniej przesłaną), czy też nie nawiązujemy żadnych dodatkowych umów/aneksów usuwając tym samym wcześniej dodane opcje sprzętowe."

Czyli dla nas opcja jest taka: albo zostajemy przy umowie i parametry ulegają pogorszeniu albo akceptujemy bardzo niekorzystny dla nas aneks. Nasz prawnik uważa, że z prawnego punktu widzenia, kontrahent nie może odłączyć nam sprzętu, gdyż ulepszenia stanowią element zawartej umowy i byłoby to jej naruszenie. Z drugiej strony nie chcemy mieć przypadku podobnego co AdWeb... Pytanie co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Moim zdaniem taka praktyka ze strony NetDC jest nieetyczna, natomiast chciałbym poznać zdanie osób z branży zanim podejmiemy jakieś kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/forum/66-prosby/

napisz tam nowy temat że potrzebujesz dwóch serwerów dedykowanych,

opisz parametry, podaj ile placiles, a ile chcą od ciebie teraz

 

jeżeli nie masz już czasu to przedłuż na miech, i po znalezieniu korzystnej oferty wyniesiesz się

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ładnie się dzieje ja mam problem ostatnio z pocztą u nich. Wpada mi do spamu jak wysyłam e-maila. I też otrzymałem informację że:

 

Z naszej strony dokonaliśmy kompleksowych poprawek, nie mamy jednak wpływu na klasyfikacje wiadomości przez popularne skrzynki. Posiadają one własne filtry i reguły i niestety nie jesteśmy zależni od klasyfikacji poczty.

 

Dla mnie jest to jedno wielkie nieporozumienie. Rozumiem gdybym wysyłał masowo duże ilości wiadomości to filtry mogły by mnie wyłapać i potraktować jako spam a ja po prostu korzystam jak muszę. Zaznaczę że problem jest z każdym e-mailem którego mam przypisanego do danej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę że ładnie się dzieje ja mam problem ostatnio z pocztą u nich. Wpada mi do spamu jak wysyłam e-maila. I też otrzymałem informację że:

 

Z naszej strony dokonaliśmy kompleksowych poprawek, nie mamy jednak wpływu na klasyfikacje wiadomości przez popularne skrzynki. Posiadają one własne filtry i reguły i niestety nie jesteśmy zależni od klasyfikacji poczty.

 

Dla mnie jest to jedno wielkie nieporozumienie. Rozumiem gdybym wysyłał masowo duże ilości wiadomości to filtry mogły by mnie wyłapać i potraktować jako spam a ja po prostu korzystam jak muszę. Zaznaczę że problem jest z każdym e-mailem którego mam przypisanego do danej strony.

 

Zrób sobie test na https://www.mail-tester.com/ - wyślij przykładową "normalną" wiadomość (nie testową) to będziesz wiedział czy powód potencjalnego wpadania wiadomości do spamu lub nie, leży po stronie dostawcy, czy po Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że gmail czy hotmail mają swoje własne filtry i swoje własne RBL i ciężko jest cokolwiek zdziałać. Ostatnio ci drudzy zaczęli masowo banować IP, mimo że żaden większy (masowy) spam nie wychodził z serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z gmail obecnie mam z onetem i op. Co jakiś czas coś się nowego pojawia. Test przeszedł poprawnie 10/10


mam pytanie bo padłem sprawdziłem sobie jeszcze moje prywatne e-maile na wp i onet i tam wyszło mi na jednym 8,5/10 a na drugim które praktycznie nie jest używane 3,5/10 jak to jest możliwe ?

Edytowano przez Etitek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest możliwe ?

 

Przecież tam bardzo dokładnie jest wyjaśniona punktacja, nikt prócz Ciebie nie zna szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrotek nie dostaję. A e-maile są na dwóch czarnych listach tylko ciekawe w jaki sposób tam trafiły jak nigdy nie rozsyłałem z tych e-maili masowo żadnych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Albo dziurawy skrypt i wysyła ci spam, albo dostałeś IP, które było na RBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

mam pytanie bo padłem sprawdziłem sobie jeszcze moje prywatne e-maile na wp i onet i tam wyszło mi na jednym 8,5/10 a na drugim które praktycznie nie jest używane 3,5/10 jak to jest możliwe ?

 

"Darmówki" wpadają na blacklisty często, niektórzy admini przestali się tym już przejmować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

"Darmówki" wpadają na blacklisty często, niektórzy admini przestali się tym już przejmować ;-)

 

Jeszcze DKIM/DMARC/SPF jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co radzicie co do e-maili które maja 10/10 i wpadają do spamu na niektórych skrzynkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czasem to może być przez ich zawartość filtrowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×