Skocz do zawartości
manieqq

Dedyk - problem z wczytywaniem grafiki na stronach

Polecane posty

Witam

Mam dedyka z OVH i ostatnio mam problem z grafiką na stronach, po prostu nie wczytuje się od razu tylko trzeba kilka razy odświeżyć. Grafiki nie zajmują dużo bo nie które tylko po 190 kb. czy ktoś miał taki przypadek i jak go rozwiązać albo gdzie szukać informacji na ten temat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób serwujesz te obrazki? Pokaż jakiś link to może coś Ci podpowiemy. Niestety szklana kula się stłukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Taki opis to możesz podać administratorowi przekazując dane autoryzacyjne do serwera, tu potrzebnych jest dużo więcej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jedna ze stron http://djmaciey.pl i problem polega na tym, ze nie wczytuje od razu całej grafiki tylko trzeba po kilka razy odświeżać.

To jest problem we wszystkich przeglądarkach a kiedy przeniosłem stronę na inny serwer http://djmaciey.bijum.pl (hosting w cal.pl) to strona działa normalnie, wiec uważam, że to jest wina po stronie serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz wiedzy na ten temat poszukaj administratora, który naprawi Ci ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk, procesor w normie zużycie na poziomie max 2% i problem jest tylko z grafiką tak jakby coś ubijało jakiś process

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie ta strona (oryginalny adres) niby wchodzi spoko i potem po klikaniu... hę?

 

Inna sprawa, że strona nie jest zrobiona optymalnie... po co w tle gif 1600x900, skoro masz tam tylko header?

 

Dodatkowe, 300-kilowe tło z rękami i tabletem akurat u mnie na 30 (chyba ; ) megabitach na UPC idzie spoks, ale może tu jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na TP 40Mb/s strona się nie pojawia w ogóle (opera wywala nie można odnaleźć serwera, chociaż przekierowuje na /glowna.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś tu miał podobny problem - obrazki się wczytywały do połowy albo wcale etc. Niestety nie pamiętam nazwy tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko normalnie... Obrazki wyglądają jakby były zapisane z przeplotem więc wczytuje linia po linii, trwa to z 2-3 sekundy. No chyba że już przeniosłeś na inny serwer :)

 

Swoją drogą, bardzo ciekawy kod strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×