Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

[Ważne] Aktualizacja Regulaminu

Polecane posty

@nrm by ujał to słowem sarkazm :)

I jak ktoś mi powie że niektórzy wyjątkowo aktywni są w stanie wyciągnąć x2 najniższa krajowa netto, to jestem w stanie w to uwierzyć.

Tutaj poruszyłeś być może ciekawy temat - ile z tych "gorliwych fanatyków, wyznawców BH" korzysta na co dzień z ich usług realnie, a ile trzepie posty i refy tylko po to aby potem opylić wPLN - tłumacząc na język bardziej zbliżony do normalnego: Ile osób które masowo polecają usługi BH korzysta z ich usług na codzień. Pretensji do firmy BH nie mam, firma nie odpowiada za zachowania swoich klientów za wyjatkiem kiedy łamią oni regulamin. W przypadku refów sytuacja wygląda pewnie trudniej niż wygląda na pierwszy rzut oka.

Powiem tak

Jeśli chodzi o zarobek z biznes-hostu - przyznam się że w moim przypadku to nie była liczba dwucyfrowa, ale do minimalnej krajowej to mi duuuużo zbrakło;) - pewnie ze 4x. Tyle, że nie robię z siebie debila wyliczającego ile to % zniżki się dostaje ("50% zniżki i od te 25% to aż 75%" - miszczowie matematyki) - a nawet nie mówię nic o skorzystaniu z kodów, tylko mam kody w sygnaturce.

 

Miałem okazję gadać z osobami które tak właśnie spamują (lepiej - potrafią nawet jako trzecia osoba wrzucić w temat że "polecam i skorzystajcie z mojego refa!") i powiem wam, że te wartości ile oni z tego wyciągnęli były imponujące.

 

Mnie to tak zastanawia... Bo skoro tyle ludzi miało te reflinki i poleconych, później sprzedawali wpln na allegro czy tu na forum to kasowali kilka setek. Ktoś się z tego rozliczył z US?

Przypadkiem pewna kwota nie jest wolna od podatku i nie trzeba jej zgłaszać do US?

 

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

ps. zaraz zmieniam sygnaturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Miłosz już podobno nakupił bananów ;)

 

To teraz nalewkę z bananów Miłosz robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke wychodzicie poza temat ;) Wolę czystą

 

Niezmiernie cieszy, że wszyscy jednogłośnie są za wprowadzonymi zmianami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz nalewkę z bananów Miłosz robi?

 

Kolega mówił, że jakiś jego samogon z bananów dobry jest, więc mnie nie zdziwi nic. Jak. Można. Pić. Bananówkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Niezmiernie cieszy, że wszyscy jednogłośnie są za wprowadzonymi zmianami :D

 

Ja tam widziałem co najmniej 3 głosy nie do końca "za" ale co tam ;P

 

Nikt nie jest przeciw, a więc wszyscy są za ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabronione jest publikowanie ofert sprzedaży wirtualnej waluty dowolnej firmy
Warunki Publikacji - paragraf 2, punkt 14 otrzymuje brzmienie: "Zabrania się publikowania ofert sprzedaży wirtualnej waluty."


A więc zakup nie będzie karany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

o fakt trzeba zmienić na:

"Zabrania się publikowania ofert sprzedaży i kupna wirtualnej waluty." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Widzę, że do niektórych w ogóle nie dociera: jak nie drzwiami, to oknem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Rzeczywiście nie było tak źle jak się mogło wydawać, skoro nie ma większych błędów to wysyłamy mailing zgodnie z przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wyjście z sytuacji. Jedyne co jest dla mnie dosyć niezrozumiałe to:

"Zabrania się publikowania odnośników do programów partnerskich (ref linków) w jakiejkolwiek postaci z wyłączeniem linków własnych firm".

 

Pracownik, przedstawiciel, bądź jakakolwiek inna osoba, która reprezentuje daną firmę na forum może dawać linki z własnym refem dodatkowo na tym zarabiając? Rzadko takie nadużycia mają miejsce, ale jednak występują - zwróciłbym uwagę na ten punkt.

 

Jest punkt, który uwzględnia zakaz publikowania kodów rabatowych z wyłączeniem kodów własnych firm i to wystarczy. Jeśli już podejmujecie takie środki to ref linki powinny być całkowicie zabronione. Jeżeli jakaś firma będzie chciała poinformować przyszłych klientów o tym, iż posiada system poleceń, to po prostu napisze to w swojej ofercie albo sygnaturce, bez podawania linku do konkretnego refa.

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Eeee, że co?

 

Konto firmowe to konto firmowe, jak firma tam daje linka z refem to najprawdopodobniej po to aby śledzić konwersje lub jak ma taki system, dać poprzez taki link jakiś rabat. Jest to zupełnie zrozumiałe, od tego są konta firmowe (jedno!) na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie konta firmowe muszą posiadać adres mailowy zgodny z domeną firmy (Regulamin - paragraf 3)

To nie to samo co:

 

 

"Konto Firmowe powinno zostać zarejestrowane przy wykorzystaniu adresu e-mail w domenie firmy."

 

Bo rejestracja konta mogla być przed założeniem firmy i obecne konto firmowe nie musiało być rejestrowane z maila domeny firmy.

 

 

Reszte zmian jak najbardziej na plus - ciekawe tylko o ile zmniejszy się liczba postów a o ile zwiększy się PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To nie to samo co:

 

 

Bo rejestracja konta mogla być przed założeniem firmy i obecne konto firmowe nie musiało być rejestrowane z maila domeny firmy.

 

 

Reszte zmian jak najbardziej na plus - ciekawe tylko o ile zmniejszy się liczba postów a o ile zwiększy się PW ;)

 

 

Zawsze maila można zmienić :)

 

Co do ilości PW to zawsze możemy ograniczyć jeśli użytkownicy będą takie PW zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×