Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Czytalem na francuskim forum ovh, ze wiele osob od nich migruje na serwery http://www.online.net/en/ czy ktos slyszal cos o tej serwerowni?

 

Lista ich serwerów dedykowanych tutaj http://www.online.net/en/dedicated-server

 

Dziekuje.

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o upgarede serwerów z niższego na wyższy jest ono nie możliwe. Jak chcemy zmienić serwer, trzeba zamówić nowy. Co do samego supportu odpowiedź w kilka min. W zależności od której mają biuro otwarte.

 

Co do testowania lub którzy już mieli tam serwery, chętnie usłyszę również jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny support, (odpowiadają na ticket`a po tygodniu i dłużej ), słabe łącze w ofercie podają gwarantowane 100 i 200 MbPS w rzeczyiwstosci wygląda to tak że łacze jest bardzo wolne, maszyny nawet ok choć miałem problem z dyskiem.

 

Podumowując, nie polecam dla większych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny super supportu brak klika kilkanaście godzin odpowiadają ( może tylko mi:P) ale oczywiście za taką cenę spokojnie można się pobawić maszynką za 10 euro. Łącze spokojnie z PL wyciąga 200 megabitów. Firma jak najbardziej w porządku do prywatnych zabaw, jak ktoś postawi tam produkcje to powodzenia.....

Edytowano przez chmuri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny super supportu brak klika kilkanaście godzin odpowiadają ( może tylko mi:P) ale oczywiście za taką cenę spokojnie można się pobawić maszynką za 10 euro. Łącze spokojnie z PL wyciąga 200 megabitów. Firma jak najbardziej w porządku do prywatnych zabaw, jak ktoś postawi tam produkcje to powodzenia.....

 

Na stronie mają różne opcje supportu, więc nie liczyłbym na odpowiedzi w ciągu paru minut w przypadku opcji "wliczonej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Przepraszam najmocniej. Mogło to zabrzmieć jakbym coś od takiej oferty wymagał. Ale było w ręcz przeciwnie. Samego łącza nie dostane w takiej cenie nigdzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na pytania przed zakupem też się odpowiada. Wcześniej jak pisałem było ok, a teraz brak reakcji po weekendzie.

 

Może im się po weekendzie nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem jeden ticket i odpowiedz dostałem po 3-4h wczoraj i dzisiaj podobnie.

Ja nic wczoraj nie dostałem, a pisałem w sobote po 16 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support przedsprzedazowy jak i ten w cenie serwera jest baznadziejny i tyle w temacie. Jesli komuś to nie przeszkadza i nie martwi go że serwis może postać kilka dni offline to pewnie skusi się na serwer za 9 euro, ja nie ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Kupiłem parę dedyków za 9.99 euro (umieszczone są w DATACENTER 3)

Support odpisuję po 5minutach.

Łącze:

 

3134123022.png3134123287.png

3134124374.png3134124614.png

 

Upload gwarantowany 150Mbps.

Serwer (uptime 99.6%) w skali dnia, jak na cenę super.

 

8479e939d5.jpg

 

Dedyk za 29.99 euro (umieszczone są w DATACENTER 2)

 

3134129058.png3134129546.png

3134129790.png3134130685.png

 

Upload gwarantowany 150Mbps jednak nie spada poniżej 300Mbps.

Uptime 100%

764f541dba.jpg

Tu gdzie jest na czerwono po 1:00 am, to mój błąd.

 

Szczerzę polecam.

Planuję zakupić kolejne 10 serwerów (te po 9.99e) i 5 po (29.99e).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest mały szkopuł, aby zamówić trzeba mieć powiązanie konta PayPal z kartą kredytową. Przynajmniej tak twierdzi support, chociaż mam konto zweryfikowane z bankiem, więc nie powinien być problemu z kupowaniem.

Edytowano przez Marthless (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jeden z najtańszych dedyków, aby "przetestować wody"

 

http://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-scL

 

Serwer został dostarczony w ciągu pięciu minut od zamówienia, potem około 40 minut trwała instalacja systemu (co w sumie nie dziwi, zamontowany procesor jest bardzo powolny).

 

Zamontowany dysk rzeczywiście jest hybrydą HDD + SSD

 

Do łącza nie mam zastrzeżeń

administrator@xxx:~$ wget http://cachefly.cachefly.net/100mb.test
--2013-12-03 13:02:03--  http://cachefly.cachefly.net/100mb.test
Resolving cachefly.cachefly.net (cachefly.cachefly.net)... 62.210.187.96
Connecting to cachefly.cachefly.net (cachefly.cachefly.net)|62.210.187.96|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 104857600 (100M) [application/octet-stream]
Saving to: â100mb.testâ

100%[===================================================================================================================================================================================================>] 104,857,600 76.2MB/s   in 1.3s

2013-12-03 13:02:05 (76.2 MB/s) - â100mb.testâ saved [104857600/104857600]

Wygląda na to, że będe zamawiać kolejne serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiązanie z bankiem (weryfikacja)? I jak ci się udało u nich kupić, bo ja coś nie mogę a mam na koncie wystarczająco aby kupić najtańszy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, konto bankowe mam zweryfikowane z paypal. Nie mam problemów z tym by zamówić serwer i opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jakich przeglądarek używasz, jak zamawiasz po przez płatności PayPal. Bo też chciałbym coś zamówić a nie mogę, bo cały czas wyskakuje mi że muszę mieć kartę kredytową. A nawet mam zmienianą walutę i też nic to nie daje, trochę to dla mnie jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka nie ma znaczenia. Jeśli połączyłeś konto z ich systemem to system sam pobiera kasę,ale musi być konto cały czas połączone,bo jak rozłączysz to zabijesz sobie serwer już nie będziesz mógł go przedłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×