Skocz do zawartości
teppic

Strona a'la kwejk. Czy warto?

Polecane posty

Gość l3szcz

Był kiedyś taki serwis (nie wiem czy istnieje dalej) - gifer.pl - krótko mówiąc pod GIFami leciała muzyka z yt :)
Jeżeli zastosować by takie coś w/w przypadku myślę, że zdałoby to egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że to będą statyczne scenki z podpisami;). I skrypt musiał by wiedzieć, w któym dokładnie momencie user skończy czytać dany dialog by załączyć śmiechy. Mało realne do zrobienia na tym etapie rozwoju techniki chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem swojego szczęścia z kopia kwejka. Nawet z sukcesami bo ilość użytkowników dochodziło do 3k dziennie, ale ciężko było to zmonetyzować. Koszty mi się zwróciły, ale ogólnie była to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Tylko, że ja to robię tylko dla siebie, bo chciałbym takie sitcomy sobie poczytać a brakuje strony stricte o tym. Do zarobku mam szkocik.pl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to spokojnie działaj. Jeśli odpowiednio rozreklamujesz to będziesz miał nawet dobre wejścia. Niby sporo takich stron jest ale mimo ilości zainteresowanie nimi też rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki serwis (nie wiem czy istnieje dalej) - gifer.pl - krótko mówiąc pod GIFami leciała muzyka z yt :)

Sprawdziłem, istnieje, nawet zdążyłem wpaść na jakiś gif z rozbrajającym podkładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, przebrnęłam przez cały wątek :)

Sama też myślę o postawieniu takiego tematycznego demota. Oczywiście nie liczę na miliony użytkowników, chodzi raczej o zrobienie czegoś "dla siebie" w pewnej niszy. A skoro wszyscy piszą, że na takie rzeczy jest już za późno, to pewnie tym bardziej to zrobię, bo z natury jestem istotą przekorną :)

W każdym razie gratuluję autorowi wytrwałości.

 

Edytowano przez katrinka87 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwis będzie działał na zasadzie kwejka ale będzie otyginalny pomysł co do treści to może się udać. Dla mnie bezsensu są kolejne prawie dokładnie takie same kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chciałem zrobić taką typową kopię kwejka ale darowałem sobie. Po tym jak zobaczyłem przeróbki screenów z najnowszego trailera Star Wars jakoś tak widzę większy sens w tworzeniu sitcomy.pl;). Poza tym jak już pisałem... domena mi się marnuje a muszę ją jakoś zagospodarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwejki i tego typu podobne zdaje mi sie ze przesyt tego i zdaje mi sie że coraz mniej ludzi to odwiedza ale probowac trzeba moze akurat !

Co prawda kwejkowi nie mozna ujmować bo 1.500 000 polubień na facebooku robi swoje !

Powodzenia!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba wybrać dobrze jakąś zawężoną tematykę i oferować dobre demoty, by mieć choć niewielką szansę zrobić popularny i coś zarabiający serwis, ale to nie zmienia faktu, że strony tego typu, to już ciężki kawałek chleba, jeśli się chcę na tym coś sensownego zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racuch: mam cos tego typu. Jest to moja stronka supertyp.pl. Niestety z braku czasu i chętnych do współpracy stoi praktycznie nieaktualizowana.

 

Jak zapatrujecie się na pomysł z sitcomami czyli kadrami z seriali i filmów z własnymi liniami dialogowymi?

Edytowano przez teppic (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest już przesyt tego typu serwisów i trudna zyskać nowych odwiedzających. Dodatkowo o wiele łatwiej zaistnieć niż na stałe przyciągnąć odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak... po wielu trudach, wątpliwościach w końcu powstała moja strona a'la kwejk. Po prostu miałem wolną domenę sitcomy.pl i nie wiedziałem co z nią zrobić;)

 

Dziękuję wszystkich userom tego forum o wspieranie mnie i tego mało ciekawego tematu. Jesteście najlepsi! Tutaj zyskałem wiarę w to, że mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglada - skrypt autorski czy na czyms bazowales? I teraz najlepsze bo na pewno Ci się przyda:

 

Wierzyć, wierzyć i jeszcze raz wierzyć.

 

Rada Jana Kulczyka dla osób chcących osiągnąć sukces w biznesie.

Źródło: Podsumowanie 20 lat w biznesie Jana Kulczyka, Puls Biznesu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt kupiony za 20 dolarów taki typowy 9gagclone. Ale totalnie przebudowany bo tamten nie przyjmował obrazów większych na wysokość niż standardowe memy. Plus dodane kilka "ficzerów".

 

Teraz tylko pozostaje pytanie jak zmusić userów do dodawania swoich "sitcomów";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt kupiony za 20 dolarów taki typowy 9gagclone. Ale totalnie przebudowany bo tamten nie przyjmował obrazów większych na wysokość niż standardowe memy. Plus dodane kilka "ficzerów".

 

Teraz tylko pozostaje pytanie jak zmusić userów do dodawania swoich "sitcomów";)

poszukaj na necie jak rozsial sie kwejk - zrob tak sam tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że warto, ale trzeba nadać temu jakiś profil. Np. taki serwis o sporcie lub o mężczyznach itd., żeby to sprofilować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×