Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Skuteczne pozycjonowanie w Google

Polecane posty

znajdzie i o tym i o tym logn tail to nic innego jak pozyskanie kilku kilkunastu linków do fraz niszowych szukanych przez klienta... + dobra optymalizacja seo of korss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajdzie i o tym i o tym logn tail to nic innego jak pozyskanie kilku kilkunastu linków do fraz niszowych szukanych przez klienta... + dobra optymalizacja seo of korss

Niekoniecznie w tej kolejności :) Generalnie na long tail się nie linkuje - sam wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na long tail się nie linkuje - sam wchodzi.

 

Jak bardzo dobrze zoptymalizujesz stronę oczywiście. Istnieje jednak takie zjawisko jak przeoptymalizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w tej kolejności :) Generalnie na long tail się nie linkuje - sam wchodzi.

 

Sam wchodzi w przypadku bardzo długiego ogona, czyli zapytań mocno niszowych, jeżeli pozycjonujesz na long tile z potencjałami lub midle tile z silną konkurencją to samo nie "wejdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to sam korzystałem z takich usług i serdecznie polecam www.nomi-net.com.pl są bezkompromisowi.To co ta firma zrobiłą dla mnie to przerosło moje oczekiwania. Bardzo pozytywnienie mnie zaskoczyła ta firma. W skład usługi pozycjonowania wchodzi:

- audyt strony gratis
- profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej dla wybranych fraz,
- niskie ceny na rynku (cena/jakość),
- umowa na czas nieokreślony (okres wypowiedzenia ? 1 pełny m-c),
- brak opłat z góry za pozycjonowanie,
- brak opłat jeżeli Twoja strona znajduje się powyżej 10 miejsca w Google,
- cena za każdą frazę ustalana jest INDYWIDUALNIE (w zależności od jej konkurencyjności),
- brak opłat za podstawową optymalizację kodu (jeżeli jest wymagana),
- bezpłatny dostęp do Strefy Klienta (system monitorowania pozycjonowanych fraz),
- nie korzystamy z automatów do pozycjonowania,
- oczekiwane wstępne efekty możliwe już po okresie 3 tygodni, w zależności od konkurencyjności danej frazy,
- stała i profesjonalna współpraca,
i oczywiście faktura vat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego narzędzia, które by sukcesywnie pomogło, czy nawet wypozycjonowalo za nas stronę?

 

Takie czasy dawno minęły. Narzędzia przydatne są tylko do pomocy przy pozycjonowaniu.

Jeżeli pytasz o narzędzia i chcesz znać te jedne z najlepszych to:

GSA Search Ranker

Scrapebox

Xrumer

 

Jest sporo narzędzi i niemal każde jest stosowane do czegoś innego. Masz sporo o tym na necie. Szukaj a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Takie czasy dawno minęły. Narzędzia przydatne są tylko do pomocy przy pozycjonowaniu.

Jeżeli pytasz o narzędzia i chcesz znać te jedne z najlepszych to:

GSA Search Ranker

Scrapebox

Xrumer

 

Jest sporo narzędzi i niemal każde jest stosowane do czegoś innego. Masz sporo o tym na necie. Szukaj a znajdziesz.

 

Wielkie dzięki. Poszukam czegoś, bo nie ukrywam, ze jest to dosyć ciężki orzech do zgryzienia dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste tylko wgrać plugin... :)

 

aż się uśmiechnąłem do takiej opcji - złoty button SEO - wgrywasz i wszystko cacy... serio się rozmarzyłem :D

 

Takie czasy dawno minęły. Narzędzia przydatne są tylko do pomocy przy pozycjonowaniu.

Jeżeli pytasz o narzędzia i chcesz znać te jedne z najlepszych to:

GSA Search Ranker

Scrapebox

Xrumer

 

Jest sporo narzędzi i niemal każde jest stosowane do czegoś innego. Masz sporo o tym na necie. Szukaj a znajdziesz.

 

i ja skorzystam - bom też widać baran początkujący nadal... dziękóweczka Diego164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gsa SER to aktualnie najlepszy automat do linkowania jeżeli chodzi o stosunek cena/ możliwości. Do niego konieczny jest łamacz captcha. Razem to jednorazowy wydatek rzędu około 200 dolarów.

 

Do tego miesięczne koszty pod postacią:
- vps (albo mały dedyk na windowsie) - tani dedyk jak np z mintshost byłby tutaj dobrym rozwiązaniem bo GSA jak i inne programy seo potrzebuja dużo cpu.

- proxy do postowania (5-10 prywatnych z buyproxies) - $10-20 miesięcznie

- proxy do harvestowania albo kupno list do GSA (trzeba liczyć od 50zł do XXX miesięcznie).

 

Dla bardziej zaawansowanych:
- mocniejszy dedyk (xeon 1230)

- porządny harvester (jak np Gscraper - 68$ jednorazowo)

- Porządne proxy do harvestowania (100-200pln miesięcznie)

Na takim zestawie można próbować robić samodzielnie sensowne listy do GSA.

Gsa zużywa głównie upload więc można próbować go odpalić na domowym kompie z odpowiednim łączem.

 

Podsumowując - jednorazowo $200-300 w zależności od opcji.

Miesięcznie 150pln +

A to dopiero początek;)

 


Jeżeli chodzi o mnie to sam korzystałem z takich usług i serdecznie polecam www.nomi-net.com.pl .....

Marketing szeptany to trzeba umieć robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego narzędzia, które by sukcesywnie pomogło, czy nawet wypozycjonowalo za nas stronę?

Oczywiście, że są narzędzia, które pomagają, a nawet potrafią wbić stronę w topy. Tylko rodzi się drugie pytanie, jak szybko zostanie strona zbanowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej dawać jak najwięcej linkow nofollow... co wy na to?

 

i to najlepiej jeszcze nieaktywnych.

 

Tak na poważnie. Ilość linków ogółem ma o wiele większy procent linków nofollow. Także teraz to sztuką jest znaleźć coś publicznego z dofollow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie ma nic skutecznego.... tylko zgodne naturalne linki i poprawna optymalizacja może nam pomóc w przyszłym czasie.

 

Nie zgodze się z pierwszym stwierdzeniem, skuteczny dzisiaj jest content marketing i long tail i tyle. Mnogość dobrego kontentu i praca nad jego publikowaniem, wzmacnianiem na portalach społecznościowych, tworzenie stałej grupy czytających ludzi.

reszta stwierdzenia jak najbardziej prawidłowa.

Edytowano przez Andynet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki nofollow odgrywają znaczącą role w pozycjonowaniu. Im ich więcej tym lepiej - takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazłem na FB informacje na temat webinaru na żywo na temat "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów". Najważniejsze że ten webinar jest darmowy :) myślę że warto się podszkolić w tym temacie, link dla zainteresowanych do zapisania się tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam temat do zamknięcia OP nie jest już chyba zainteresowany tematem a temat był założony w 2013 a mamy 2015 i strona nawet nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×