Skocz do zawartości
rafal.p

Przenosiny domeny z nazwa.pl

Polecane posty

Witam, mam domenę do 15.01.2014 w nazwa.pl - czy mogę przenieść ją teraz np. do ovh?

Domena była zakupiona o ile mnie pamięć nie myli w jakiejś promocji, jak to jest z tym płaceniem za kolejny rok oraz wydaniem kodu AuthInfo? Robią problemy czy nie? Ile trwa cały zabieg? Dziękuję za pomoc, jestem zielony w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod Authinfo powinni wydać bez zbędnej zwłoki zgodnie z regulaminem NASK. Jednakże wydanie powyższego kodu nie zwolni Cię z opłat jakie musisz ponieść zgodnie z warunkami promocji, czyli proszę bardzo kod authinfo i faktura do opłacenia.

 

O ile możesz sobie pozwolić na około 15 dniową przerwę w działaniu domeny, to proponuje założyć na nią opcję np. az.pl i poźniej ją opłacić na rok (w przypadku domeny .pl w az.pl koszty są następujące 34,90 netto za opcję plus 7,77 netto wg cennika standardowego za domenę na rok). Kwestia czy to się opłaci.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi konkretnie o domenę .com - za przedłużenie w nazwa.pl musiałbym zapłacić 123zł jeśli się nie mylę.

Az.pl korzystniej wyjdzie niż ovh.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi konkretnie o domenę .com - za przedłużenie w nazwa.pl musiałbym zapłacić 123zł jeśli się nie mylę.

Az.pl korzystniej wyjdzie niż ovh.pl ?

Ovh będzie najtańsze.

Przeczytaj regulamin na jakich zasadach brałeś domenę jeśli nic nie musisz płacić za wydanie kodu to go wołaj ;) transfer domen com i tak jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

123 PLN ? Za domenę .com kupioną 8 lat temu w promo co roku płacę 73.80 PLN brutto. Co do samego przeniesienia to OVH będzie najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH chyba nie oferuje takiej usługi, u nas możesz założyć opcję na domenę, odnowienie domeny PL kosztuje u nas tylko 46.10 netto + 20% VAT (VAT UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie założe opcji na domenę po jakim czasie będzie znowu wolna do rejestracji?

Bo jest to raczej domena, którą nikt nie powinien się zainteresować :)

 

Edytowano przez rafal.p (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH chyba nie oferuje takiej usługi, u nas możesz założyć opcję na domenę, odnowienie domeny PL kosztuje u nas tylko 46.10 netto + 20% VAT (VAT UK).

Irku on pisze o domenie .com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, przepraszam, nie doczytałem, ale te także mamy ;)


 

 

A jeśli nie założe opcji na domenę po jakim czasie będzie znowu wolna do rejestracji?

 

Może nie być wcale, są firmy które tylko polują na ciekawe domeny, potem zapłacisz 3 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi konkretnie o domenę .com - za przedłużenie w nazwa.pl musiałbym zapłacić 123zł jeśli się nie mylę.

Az.pl korzystniej wyjdzie niż ovh.pl ?

 

Dokałnie, odradzam nazwę, olewają mnie całkowicie, choć posiadam status hurtownika domen, ceny wyższe po 15 zł na sztuce. Z ovh też radzę uważać bo mają dziwny panel nie zawze działajacy, natomiast mogę polecić masterneta, ceny bardzo dobre, bez proszeni i łaski, zarówno za zakup jak i odnowienie. Posiadajac 50 domen pl można też w domeny.pl dostać dobrą opcję

 

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×