Skocz do zawartości
Czarnulka

Szukam serwera VPS pod grę przeglądarkową

Polecane posty

Witam. Poszukuje serwera VPS pod grę przeglądarkową. Na początek, myślę że 512mb-1024mb ramu wystarczy, dysk jaki wykorzystam to maksymalnie kilka gigabajtów, transfer około 30-100gb (na razie ciężko mi to określić). Budżet jaki mogę zaoferować za takie parametry, to maks 30zł/mies.

 

Na serwerze będzie uruchomiony non stop serwer w php - socket.

 

Czekam na propozycje. Mile widziane oferty indywidualne.

 

I tak na marginesie, czy mógłby ktoś miły mi powiedzieć, czy wielką różnicę robią dyski SSD na serwerach?

Edytowano przez Czarnulka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy SSD zrobi różnicę przy takim konkretnie zastosowaniu, zależy czy często będziesz coś doczytywał z dysku, ale nie ma lepszej metody, żeby wiedzieć, niż sprawdzić. Zarejestruj się w Digital Ocean (ref) i podaj kod DIVEIN10, dostaniesz $10 na start, czyli będziesz mógł używać ich najmniejszego serwera (512MB pamięci) za darmo przez dwa miesiące. Oni mają właśnie dyski SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad serwerami w tiktalik.com
Dostajesz 5GB dysku ssd, 512mb ram i 1 rdzeń wirtualny przy wirtualce 0,5 unitowej. W momencie nagłego nawet wzrostu popularności będzie łatwo ci się przestawić na większą maszynkę (kilka kliknięć, minuta niedostępności) lub nawet przenieść na kilka maszyn schowanych za loadballancerem (to już chyba trochę cięższe do zrobienia)
.
Co dają ci dyski SSD?
Gigantyczną wydajność dyskową nieosiągalną przy dyskach talerzowych - dla porównania dysk 7200rpm może wykonać o ile dobrze pamiętam maks 90 operacji I/O na sekundę - ssd potrafi nawet 10 tyś. (i 10x więcej). Przekłada to się na wydajność głównie baz danych. (wielu odczytów malutkich porcji danych).

Jeśli szukasz zwykłego VPS rozliczanego godzinowo to proponuje biznes-host.pl - stosunkowo tanie - tym bardziej przy opłacie za jakiś okres z góry. Support dobry (odpowiedzi w chwilę), wydajność zadowalająca.. Padów jakoś też nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital ocean patrzyłem, ale nie chce mi dodać karty Alior Sync.

Dziwne bo mi dodało bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Pakiet BasicVPS nieznacznie przekracza Twój budżet, ale otrzymasz VPS na markowym serwerze HP.

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do skorzystania z oferty Webh.pl. Za 24zł miesięcznie (144zł brutto rocznie!) otrzymasz od nas:

 

1,8Ghz CPU

1GB pamięci RAM

10GB dysk

Nielimitowany transfer danych.

 

WIęcej informacji na temat oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://webh.pl/?cmd=svps

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów VPS w Hekko.pl.

Idealne dla chcących posiadać dużą moc oraz pełną kontrolę. Środowisko z pełnymi możliwościami administracyjnymi. Dostęp root pooprzez SSH. Wymagana wiedza dot. administracji systemem Linux.

Według przedstawionych wymagań, wstępnie proponuję pakiet MiniOpenVZ.

W cenie 30,75 zł z VAT za miesięcznie oferujemy 10GB powierzchni dyskowej (SSD) oraz 100GB transferu miesięcznego oparte o serwer VPS (OpenVZ) z 1GHz procesora i 512MB RAM (768MB MAX). Dla tego pakietu możliwe są również płatności kwartalne, półroczne oraz roczne. Roczną płatność obowiązuje zniżka.

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Nasze cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 6 lat na rynku,

  • zarejestrowani w GIODO,

  • własna infrastruktura sprzętowa,

  • codzienne backupy danych,

  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,

  • skarbonka – wirtualny portfel,

  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,

  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,

  • eFaktury,

  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.
Awarie realizujemy 24h na dobę, dzięki zaawansowanemu monitoringowi.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

 

Dodatkowo do końca miesiąca kod rabatowy 15% na pierwszą, dowolną płatność: E7BBZ0XB

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×