Skocz do zawartości
haribol

hosting pod wordpress + domena pl

Polecane posty

Witam, poszukuję hostingu pod blog w wp (zdjęcia, fotograficzny). Zależy mi na tym, żeby przede wszystkim był tani i szybki-dobry. Opróćz tego osobno bądź razem domena pl, jak najtańsza z tanimi przedłużeniami. To chyba tyle. Dzięki wielkie z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Digital Ocean, gdzie za kilka złotych miesięcznie możesz mieć serwer -- 512MB RAM pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.

myślę, że pod WordPress idealna oferta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@facekonto: po sposobie napisania posta wnioskuje, ze autor moze sobie nie poradzic jesli chodzi o Twoja propozycje ;)

 

A wystarczy przegladnac forum i wczesniejsze posty aby doznac objawienia.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem na początek będzie serwer Basic ONE z dyskami SSD pod bazy danych:

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Serwer posiada aż 10 GB przestrzeni dyskowej oraz aż 40 GB transferu w każdym miesiącu. Jest to wystarczająca ilość pod dość sporą galerię i w zupełności wystarczy na start.

 

Z serwerem oferujemy darmowa domenę TLD PL na okres jednego roku i jedne z najtańszych odnowień dla tych domen (tylko 46.10 PLN + 20% VAT). Serwer kolokowany w jednym z najnowocześniejszych centrów danych w Polsce w SDC.

 

Konto można bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni, link do założenia konta poniżej:

https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/&step=0&cat_id=24

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam progreso.pl (reflink). Swoje wordpressy i IPB tam trzymam :) Domeny i ich przedłużenie również po bardzo korzystnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj haribol ;-)

zobacz naszą ofertę na SAX.PL. W przypadku gdybyś chciał przetestować nasze usługi zapraszamy do darmowych testów nawet na 14 dni ;) Korzystając z kodu SAX2013 możesz dokonać pierwszej płatności za hosting za 50% ceny. Cennik domen znajdziesz tutaj - wszystkie kwoty brutto.

 

Dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@razor nie wiem czy dla użytkownika @haribol 184,50zł to jest tanio, lecz szybki i dobry to napewno. Autor nie określił budżetu więc cieżko podać mu jakąś konkretną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się blog rozwinie to te 50 złotych na rok będzie za mało.

 

To jest nowy blog czy przenoszony od innego usługodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting tak do 50 zł, a co z domeną? co myślicie za hekko?

 

Podałem Ci hosting do 50 zł (BH) jeśli użyjesz kodu - który bez problemu obsłuży Ci wordpressa i sporo jeszcze zostanie.

 

Wiecej info przesłałem na PW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś weź pod uwagę też nasz hosting wer.pl/hosting - najmniejszy pakiet start pod startującego bloga w zupełności Ci wystarczy, a w promocji zapłacisz teraz tylko 39 zł brutto. Domenę .pl dostaniesz oczywiście za darmo do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Westbam

sam chętnie założyłbym stronę WP na mintshost bo cena jest atrakcyjna lecz obawiam się gdyż w necie są same negatywne opinie o Was i słynnym wycieku danych. Jak to jest obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności, lecz dla kogoś kto nie ma wygórowanych wymagań trudno jest przeskoczyć z darmowego cba na coś płatnego.

Dodam, że strony na wordpresie śmigają tam bardzo dobrze i gdyby nie na ta reklama na pół strony...ech szkoda gadać. Dlatego uważam że hostingi za ok. 20 zł będą miały coraz większą rację bytu gdyż wp rozprzestrzenia się w masakrycznym tempie. Tylko że u większość firm niestety ceny za sensowny pakiet zaczynają się od 50zł.

W tym momencie fajnie wygląda oferta hekko.pl za 59,90 (po wpisaniu kodu) mamy w pakiecie 5GB i domenę PL w cenie...niby wer.pl ma to samo za tylko 39zł ale jakoś nie widzę tam przyszłości po minięciu roku.

Edytowano przez bolojang (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...niby wer.pl ma to samo za tylko 39zł ale jakoś nie widzę tam przyszłości po minięciu roku.

 

Mógłbyś rozwinąć temat? Każda uwaga jest dla nas cenna i będę bardzo wdzięczny jeśli napiszesz co powinniśmy poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłbyś rozwinąć temat? Każda uwaga jest dla nas cenna i będę bardzo wdzięczny jeśli napiszesz co powinniśmy poprawić.

Po pierwsze słabo działa na mnie jako klienta jak ktoś daje zniżkę na 1 rok a potem cena idzie w górę. Ludzie już na to się nie nabierają.

O ile chodzi o domenę to jest to standardem że 1 rok jest tańszy i firmy stosują 2 triki albo dają go w gratisie i dowalają za przedłużenie albo starają się przyciągnąć klienta na dłużej dając rozsądną ofertę przedłużeniową.

Jestem zwolennikiem 2 opcji i wolę gdy firma chce mnie przytrzymać dłużej a u Was odnoszę wrażenie, że chcecie nałapać klientów na rok a potem zobaczycie jak będzie. Główny minus należy się za przedłużenie domeny PL (koszmar) i u tego grona klientów gwarantuję pewny odpływ po pierwszym roku dlatego napisałem tak we wcześniejszym poście.

Wszystkie moje negatywne uwagi mają zastosowanie gdy rozpatrzymy ofertę hosting+domena.

Sam hosting ma ceny porównywalne z innymi firmami ale bez rewelacji a ceny niektórych domen jak EU czy regionalne macie nawet lepsze od konkurencji.

Szczerze to za pół ceny i gwarancję np. 30zł w następnych latach chętnie bym wykupił u Was hosting START a nawet zapłacił za 3 lat z góry do potestowania.

Edytowano przez bolojang (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bolojang dzięki za uwagi. Jeśli chodzi o ceny domen to pracujemy nad nowym cennikiem bo rzeczywiście aktualne ceny przedłużeń są wysokie (choć nie ma obowiązku przedłużania u nas) natomiast co do samego hostingu to ciężko świadczyć tą usługę na wysokim poziomie za mniej niż 50 zł brutto rocznie (ceny na stronie podajemy brutto). Pamiętaj że jesteśmy na rynku od 12 lat, mamy całkiem spore grono zadowolonych Klientów i z pewnością nie martwimy się o to co będzie za rok - raczej myślimy nad tym co możemy zrobić, aby nasi Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni (np. obniżenie cen domen):) W każdym bądź razie dziękuję, jeśli będziesz potrzebował w przyszłości hostingu pamiętaj o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting tak do 50 zł, a co z domeną? co myślicie za hekko?

 

70 zeta wyjdzie cię w Hekko pierwszy rok - domena PL + hosting.

Później mają tanie przedłużenia. Żeby strona nie zarabiała takiej sumy trzeba się naprawdę bardzo postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×