Skocz do zawartości
wlodziu

nostatic.pl - forum webdeveloperów

Polecane posty

nostatic.pl - forum webdeveloperów

Witaj!
Chciałbym Cię serdecznie zaprosić na nowo powstałe forum o tematyce tworzenia stron i pochodnych.
Może Cię znudzić kolejne forum o takiej wyblakłej tematyce jak webmastering, ale nie powinieneś odczuć tego u nas!
Na naszym forum nie zostaniesz potraktowany jak kolejny element szarej układanki, u nas każdy ma swoje określone prawa i powinien je znać.

Mamy nadzieję, że każdy nowy użytkownik, który wejdzie do nas nie będzie się czuł obojętnie.
Forum ułożyliśmy w ten sposób, by każdy się odnalazł w tym co lubi robić. Na naszym forum nie znajdziesz wzorów, które każą działać szablonowo. Każdy temat użytkownika to jego wizytówka na forum, więc powinien sam zadbać o odpowiednie treści - znajdziesz nakierowanie w każdej kategorii.

Jeżeli pragniesz wiedzy, a tak na pewno jest to i w tym Ci pomożemy. Postaramy się, by nasza społeczność brała czynny udział w nowinach ze świata web developerów jak i całego kolorowego w monitory świata IT.

Wkrótce dla naszych użytkowników zostanie opublikowane świetne, innowacyjne narzędzie, które pomoże Ci wykreować stronę WWW, taką, jaką sobie właśnie wyobrażałeś do tej pory! Wątek: http://nostatic.pl/pierwsze-informacje-na-temat-nostatic-cms,129.html
A jeśli szukasz dodatków, które udoskonalą Twoją strone to też mamy coś dla Ciebie!
jQuery.nostatic.pl - Prowadzimy bloga o pluginach jQuery - codziennie o 17:00 pojawia się artykuł na temat tychże pluginów, zapraszam!

Serdecznie już teraz zapraszam Cię do czynnego udziału w życiu naszej społeczności!
prosimy nie identyfikować nas ze znanym forum w tej tematyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejsze forum postawione na phpBB jakie dotąd widziałem. Świetna robota, wszystkie elementy pięknie spasowane, oprócz
paru dupsów, tj. ikonki subforów (subforum_read.gif) lub ikony zamkniętych wątków (forum_read_locked.gif), acz jako całość wykonane dobrze i spójnie.
Podoba mi się również danie użytkownikowi wybór, czy menu ma za nim latać czy nie, bo jednak, nie każdy lubi jak ma dodatkowy pasek na górze przeglądarki, zwłaszcza ludzie z mniejszymi rozdzielczościami, dla których każdy piksel jest na wagę złota.

Podsumowując - mimo, iż jest to kolejne forum o tym samym, czyli webmasteringu, to wykonane jest z niezwykłą starannością.
Co do strony merytorycznej, to nie będę się wypowiadał, bo szczerze nie chcę mi się w nią zagłębiać. Niemniej życzę powodzenia i wielu sukcesów związanych z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne forum, zarejestrowałem się, ale co z tego skoro minęło 10 minut od rejestracji a mi na skrzynke ani na spam nie trafił mail aktywacyjny.


Fajne forum, zarejestrowałem się, ale co z tego skoro minęło 10 minut od rejestracji a mi na skrzynke ani na spam nie trafił mail aktywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie na nasze forum doszło kilka usprawnień. Między innymi:

- możliwość zmiany koloru forum (czerwonego) na dowolny,

- nowy wygląd profilu

profil_52c919e56003b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znowu powracam do pisania w tym dziale : ) No ale do rzeczy...

Zgodzę się z przedmówcami, chyba najładniejsze forum na phpBB jakie widziałem. Chociaż zmieniłbym tu pare rzeczy.

1. Box o nazwie "Kto przegląda forum" przesunąłbym na sam dół, natomiast ShoutBox powyżej tego.

qI1tBM9.png

2. Tej pustej przestrzeni też bym się pozbył, nie zbyt ładnie to wygląda.

59dtToE.png

 

Więcej uwag nie mam, kolorystyka jest znakomita. Forum czytelne. Mam nadzieje, że razem z moimi wyrafinowanymi umiejętnościami w programie Paint trochę pomogłem :P

Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@William dziękuję za pochwałę na temat forum. Propozycje zostaną rozpatrzone przez innych administratorów (sam myślałem, by wrzucić tam jakiś banner) i pewnie coś z tym zrobimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×