Skocz do zawartości
rysi3k

[VPS] Nieduży dla OpenVPN + Nagios/Munin

Polecane posty

Witam

Poszukuje niedużego VPSa, na którym będe w stanie uruchomić Debiana, OpenVPN oraz monitoring innych serwerów za pomocą Nagiosa i Munina.

Niestety z OpenVZ to ciężko znaleść info gdzie jest obsługa TUN/TAP - dlatego jak ktoś zna taki serwis chętnie się dowiem, oczywiście KVM, VMware itp mile widzane.

Co do CPU to myślę że 1x1,5GHz będzie ok, RAM minimum 384MB, dysk tyle co na system + mały zapas więc 10GB będzie ok.

Cena dobrze jakby nie przekroczyła 30zł/mc ale jestem w stanie naciągnąć trochę dla dobrej oferty.

Ze względu na wymagania (tap, RAM) dobrym dodatkiem byłyby okres testowy gdy miałbym czas na skonfigurowanie systemu i sprawdzenie czy działa i nie brakuje mu zasobów.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowano przez rysi3k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do skorzystania z usług Biznes-Host.pl:

 

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

 

TUN/TAP bezpłatnie na życzenie klienta.

 

Niestety nie udostępniamy okresów testowych dla serwerów VPS.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania to proszę o kontakt na pomoc@biznes-host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostowisko.pl :D Ponoć działa tun, ale nie sprawdzałem.

 

Za $5/miesiąc (~16zł) dostaniesz 512MB pamięci, dyski SSD i wypasione łącze w Digital Ocean (ref). Jak wpiszesz kod DIVEIN10 podając metodę płatności, to uznają Twoje konto na $10, więc będziesz mógł testować 2 miesiące ten najmniejszy serwer zanim cokolwiek zapłacisz. Oni używają KVM, więc wszystko powinno działać.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów opartych o wirtualizację sprzętową KVM - www.v-net.pro.

Serwer już od 20 PLN brutto miesięcznie.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na info@v-net.pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W hitme.pl masz możliwość włączenia tun/tap z poziomu panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

możesz zainsteresować się ofertą ViPower.pl, mianowicie: http://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD
Obsługa TUN/TAP czy ppp jest możliwa do włączenia z poziomu panelu zarządzania serwerem VPS.
W związku z tym, że planujesz uruchomić monitoring usług dodam, że ruch kierowany jest przez ATMAN, TASK, Thinx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Digital Ocean, gdzie za kilka złotych miesięcznie możesz mieć serwer -- 512MB RAM pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Na życzenie klienta aktywujemy obsługę TUN/TAP. Nie oferujemy okresu testowego.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×