Skocz do zawartości
dom

Sprzedaż firmy/zaplecza hostingu.

Polecane posty

Sprzedaż tyczy się całego pakietu nie samej licencji hostbill. Hostbill jest w pakiecie, wiec jak się uprzeć nie sprzedaje hostbilla a pluginy + hostbill dodatkowo (głupie jest takie rozważanie, ale co nam pozostało).

Dane dostępowe przekazuje osobie drugiej gdzie może zmienić wszelkie dane bilingowe, kontaktowe a także może zmienić adres e-mail, ip i domenę na którą zarejestrowana jest licencja.

 

Choć powszechnie wiadomo, że sprzedaż licencji używanych w UE jest legalne i nikt tak naprawdę nie może nam tego zabronić. Na takie prawo się zgodziliśmy wchodząc do Unii, a tym bardziej musi się do tego stosować Polska firma tworząca Hostbill.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Miłosz

Tak jak można odsprzedać używany samochód, używany rower, używane spodnie czy używaną książkę, tak samo na zdrowy rozum można odsprzedać używane cokolwiek innego. Twórcy treści takich jak filmy, muzyka, programy, gry itd. itp. próbują od lat - nierzadko niestety z powodzeniem - forsować zmiany w prawie i wymuszać na klientach inne rozwiązania, ale jako społeczeństwo konsumenckie nie powinniśmy się na to godzić i każdorazowo lobbować za _możliwością_ odsprzedawania/odstępowania używanych przedmiotów, czy to fizycznych czy to mających jedynie postać elektronicznego zapisu. Używane przedmioty przechodzą z rąk do rąk od tysiącleci i tak powinno pozostać. Jeśli coś kupiłem i za to zapłaciłem, to JA mam do tego prawa, a nie firma, która mi to sprzedała, w przeciwnym razie do czynienia mielibyśmy tylko z dzierżawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś kupiłem i za to zapłaciłem, to JA mam do tego prawa, a nie firma, która mi to sprzedała, w przeciwnym razie do czynienia mielibyśmy tylko z dzierżawą.

Piotrze, chyba, że kupiłeś tylko możliwość korzystania z czegoś (czyt. licencję na użytkowanie). Wtedy masz prawo tylko do użytkowania *.

 

* Co nie zmienia faktu, że z Twoim postem się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że zmiana danych w panelu klienta hostbilla raczej nie załatwia "przepisania" licencji na kogoś innego. IMO to nie jest rozwiązanie transferu licencji, a obejście problemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz , ale są pewne warunki, które ktoś kupując "używaną" licencję akceptuje. Jeżeli ich nie akceptuje to kupuje licencję w sklepie, gdzie licencję ma na "siebie". Problem rozwiązany.

 

A dodam jeszcze, że moja oferta w stosunku do oferty nowej licencji jest bezkonkurencyjna , jak na Polskie realia..

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta wciąż aktualna. W tym momencie sprzedaży podlega całość czyli klienci (na opłaty serwera dedykowanego wystarczy - serwer skonfigurowany) , skrypt z własnymi modyfikacjami (oraz podpiętym bardzo przyjemnym szablonem) - pełną integracją z directadmin (zarządzanie serwerem z poziomu panelu) + skrypt integracji z hrd (bez możliwości dalszej odsprzedaży).

 

Cena jaka mnie w tym momencie za całość interesuje to 3000 zł.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skrypt z własnymi modyfikacjami

 

Własne modyfikacje pisane pod Ciebie i na Twoje potrzeby.

Używane buty też sprzedajesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up są ludzie co i używane buty sprzedają :) Ja osobiście wole oddać i to robie dość czesto bo nie każdego stać na nowa pare kilka razy do roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje, które można wykorzystać bądź też nie (głównie związane z wyglądem i funkcjonalnością strony front-end).
Można zawsze ściągnąć czystego hostbilla i wgrać bez jakichkolwiek modyfikacji.

 

Kompletnie nie rozumiem Państwa komentarzy.

Cena do rozsądnej negocjacji.

Edytowano przez dom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na sprzedaż sam skrypt z pluginami.

Cena wstępna 2200 zł do negocjacji.

Przebrandowuje się i całkowicie stoi to nie używane i niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×