Skocz do zawartości
dom

Sprzedaż firmy/zaplecza hostingu.

Polecane posty

Witam, jako, że pracuję dosyć długo w pewnej kwestii mam przygotowany panel sprzedaży serwerów/billingowy z zaawansowanymi funkcjami.

Na sprzedaż panel hostbill wraz z dodatkiem HRD do sprzedaży domen (nowa wersja API) a także zaawansowany moduł połączenia z DirectAdmin. Dodatkowo podpięty indywidualny szablon strony + kilka własnych modyfikacji. Również dodana własny szablon faktury.

 

Cena zostanie podana poprzez prywatną wiadomość. Zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam,

Dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie odbiegam od tematu a i cena podawana jest dosyć fajną ceną, zapraszam osoby zdecydowane i zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie odbiegam od tematu a i cena podawana jest dosyć fajną ceną, zapraszam osoby zdecydowane i zainteresowane.

 

Nie zrozumiałeś, od takich rzeczy jest dział giełda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w woli wyjaśnienia sprzedaży podlega głównie baza klientów (2-3 klientów), a panel jest nieodłącznym elementem tej kwestii.

Posiada system Live Chat (który jest teraz płatny), oraz system pomocy ticketów, płatności payu oraz sporo innej funkcjonalności (ciężko w tym momencie stworzyć dokładną listę, wolałbym odpowiedzieć na pytania co ma, czego nie).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gzmx955 , pozdrawiam wszystkich programistów, którzy stworzą taki system za tą kwotę, też chciałbym takich znać, którzy w pełni bezpieczny system stworzą w tej cenie (z chociaż połową funkcji, które oferuje hostbill).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczeże cena jednak za wyskoka tyle kosztuje programista PHP -.-, ale jak tam @up jak tam kto woli

Nie programista, a maszynista ze znajomością składni PHP. Bajki opowiadasz.

 

PS. Szerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat aktualny. Cena wzrosła, więcej informacji w prywatnej e-mailowej.

Dodatkowo jestem w stanie odstąpić klientów, więcej informacji po kontakcie mailowym (mogę przekazać numer telefonu e-mailowo).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych właściwie kilku teraz klientów generuje znacznie większy zysk niż 3 klientów w normalnych firmach.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Podsumuj co się zmieniło i co dokładnie teraz sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o kontakt prywatny. Nie będę na forum publicznym głębszych informacji udostępniał.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie powinni prowadzić dyskusji co powinienem a czego nie w wypadku tej kwestii, a ewentualnie zainteresowani powinni skontaktować się poprzez wybraną formę kontaktu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale też są odpowiednie działy, gdzie ta dyskusja nie jest sensowna. Jeżeli chcesz porozmawiać na temat tego jak powinno się wystawiać zlecenia to masz od tego inne działy, na przykład rozmowy o forum i jego regulaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×