Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

homecloud.pl nowym partnerem WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski
Miło jest nam poinformować, że homecloud został oficjalnym Partnerem społeczności WebHostingTalk.pl. W ramach partnerstwa planujemy specjalne promocje, zniżki, możliwość testowania nowych usług, a także inne akcje marketingowe specjalnie dla społeczności WHT. Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie istotne korzyści zarówno dla uczestników forum WHT jak i homecloud.pl.




homecloud jest marką home.pl - największego dostawcy usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w świadczeniu usług typu IaaS dla biznesu - specjalistów IT, webdeveloperów, agencji interaktywnych oraz pośredników.




Gwarantujemy niezawodne wsparcie techniczne dostępne 24/7/365. Ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów w Polsce, dostępnych przez całą dobę, we wszystkie dni w tygodniu. Gwarancja szybkiej pomocy, dopasowanej do Waszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą byłych już partnerów ?

Myślę, że obaj się domyślamy :)

 

A co do banerka home w topie, to słabo wygląda bez marginesów. Nie za blisko napisu "Partnerzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się, źle domyślacie. ;) WHT skupi się po prostu na promowaniu jednego partnera a nie kilku naraz.

 

Przecież tamtych partnerów nie promowaliście. Banerki wisiały i to było tyle.

Ciekawe jak teraz się to rozwinie :)

Swoją drogą popraw ten banerek na dole bo przy krótkiej nazwie tematu jest ok ale tak jak tutaj wszystko na siebie najeżdza

whtpng_nanshhq.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tej współpracy. Na początek przygotowaliśmy dla użytkowników WHT kody rabatowe na nasze usługi, kolejne wspólne akcje z Webhostingtalk.pl już niebawem.

Kod zniżkowy to: HomeCloudPartneremWHT-112013

Edytowano przez homecloud.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tej współpracy. Na początek przygotowaliśmy dla użytkowników WHT kody rabatowe na nasze usługi, kolejne wspólne akcje z Webhostingtalk.pl już niebawem.

Kod zniżkowy to: HomeCloudPartneremWHT-112013

 

No to nawet wartości VAT'u nie przebijają te "super" zniżki...

 

@Tomek F.

Rozumiem że stałym partnerom po prostu podziękowaliście... Tak się nie robi...

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No to nawet wartości VAT'u nie przebijają te "super" zniżki...

 

 

Dla niektórych są to wystarczające zniżki, ich target to nie dzieciarnia z BH z choinkowymi sygnaturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tej współpracy. Na początek przygotowaliśmy dla użytkowników WHT kody rabatowe na nasze usługi, kolejne wspólne akcje z Webhostingtalk.pl już niebawem.

Kod zniżkowy to: HomeCloudPartneremWHT-112013

 

Jakiego rodzaju licencję PLESK dołączanie do serwerów VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nawet wartości VAT'u nie przebijają te "super" zniżki...

No nie.. Nie mają zniżki 62.5%?? Jak oni mogli! Przecież to jest karygodne! I jeszcze są partnerem WHT. To się po prostu w pale nie mieści. Takie firmy nie mają prawa istnieć! Kto tam jeszcze kupuje? Przecież jedyne słuszne firmy mają zniżki po 60% (czytaj: hosting za prawie darmo).

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/45620-maly-vps-z-wiekszym-dyskiem-i-dobrym-laczem/?do=findComment&comment=392885

 

Będąc partnerem WHT, to zniżki powinny być na poziomie conajmniej 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.. Nie mają zniżki 62.5%?? Jak oni mogli! Przecież to jest karygodne! I jeszcze są partnerem WHT. To się po prostu w pale nie mieści. Takie firmy nie mają prawa istnieć! Kto tam jeszcze kupuje? Przecież jedyne słuszne firmy mają zniżki po 60% (czytaj: hosting za prawie darmo).

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/45620-maly-vps-z-wiekszym-dyskiem-i-dobrym-laczem/?do=findComment&comment=392885

 

Będąc partnerem WHT, to zniżki powinny być na poziomie conajmniej 99%.

 

Sprawa 1 - Jak już robić zniżkę to jakąś większą niż 10% moim zdaniem

Sprawa 2 - zaskakuje mnie to że WHT które przez dłuższy czas miało kilku "STAŁYCH" partnerów - zamiata ich pod dywan i bierze jedną wielką firmę a innym dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie pasuje zniżka i ceny, to najwidoczniej oferta nie jest dla Ciebie.

 

To jest prywatne podwórko, a nie państwowy folwark. Więc jak coś Ci nie pasuje, to po prostu przestajesz wchodzić na forum i wysyłasz do nas prośbę o usunięcie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie pasuje zniżka i ceny, to najwidoczniej oferta nie jest dla Ciebie.

 

To jest prywatne podwórko, a nie państwowy folwark. Więc jak coś Ci nie pasuje, to po prostu przestajesz wchodzić na forum i wysyłasz do nas prośbę o usunięcie konta.

 

że tak pozwolisz zacytuje Cię:

Śmiechłem

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Westbam

Jakbyś z tych 5% miał pińć groszy od osoby poleconej to byś z uśmiechem na ustach dorzucił do swojej choinki ;).

A co jest złego za polecanie czegoś co używam jest dobre i mogę za to opłacić ten hosting?

Przecież nie jestem pracownikiem tych firm by to za freeko robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego za polecanie czegoś co używam jest dobre i mogę za to opłacić ten hosting?

Przecież nie jestem pracownikiem tych firm by to za freeko robić...

 

Przecież na tym zarabiasz więc spamujesz jak reszta swoimi 'choinkami' i to jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. 10% to fajna zniżka. Np. kupując sobie najdroższy VPS na rok jesteśmy coś koło 167 PLN do przodu, a to dobra flaszeczka przecież jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego za polecanie czegoś co używam jest dobre i mogę za to opłacić ten hosting?

Przecież nie jestem pracownikiem tych firm by to za freeko robić...

 

No i tu właśnie wychodzi słoma z butów. Nie jesteś pracownikiem tych firm więc nie będziesz ich za darmo polecał nawet jak są dobre, w końcu lepiej polecić te, które Ci coś za to dają.

 

Jak dla mnie EOT, zdanie już sobie wyrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Partner technologiczny jest w końcu partnerem technologicznym, ale i tak temat został rozmyty...

Forum hostowane jest teraz przez home.pl, dodatkowo firma przygotowała rabaty na swoje usługi, czyż nie fajnie ?

 

 

//

Bez sensu już kolejne dogryzanie, temat zamykamy, bo i tak jego cel był informacyjny.

Edytowano przez patrys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×