Skocz do zawartości
krzychu89

Rejestrator domen z opcją kont domenowych

Polecane posty

Witam :) Czy istnieje obecnie jakaś firma zajmująca się sprzedażą domen, która umożliwia zarządzanie abonentami domen (i wystawiania faktur na ich dane, zamiast na moje) z jednego konta?

 

Posiadam obecnie kilkanaście prywatnych domen, kilka firmowych ojca i dwie prywatne domeny znajomych. Byłoby mi znacznie łatwiej zarządzać wszystkimi z poziomu jednego konta. Coś podobnego oferuje MasterNET, ale faktury wystawiane są na właściciela konta, nie abonentów domen.

 

Jeśli czegoś takiego nie oferuje żadna firma, może jest to możliwe po zostaniu resellerem w HRD? Jak wygląda u nich rozliczanie w przypadku trzymania tam domen, których właścicielem jest reseller? Za wszystkie zakupione domeny wystawiają faktury resellerowi, a ten dalej ma obowiązek wystawienia ich abonentowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić np u nas http://wer.pl/domena . Rejestrujesz bądź transferujesz pierwszą domenę - ona staje się automatycznie Twoją główną. Kolejne domeny rejestrujesz/przenosisz już z panelu. Wszystkie są zarządzane z Twojego panelu (każda osobno również), a dla każdej ustawiasz innego płatnika (co innego niż właściciel domeny). Jeśli masz więcej domen napisz, na pewno dostaniesz atrakcyjniejsze ceny przedłużeń :)

 

Edytowano przez Wer.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale czy po ustawieniu płatnika w OVH faktura automatycznie nie jest wystawiana właśnie na niego?

 

Bo jeśli tak to najlepsza i najkorzystniejsza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdej firmie byłaby taka możliwość , jednak każda domena powinna być pod osobnym kontem w panelu klienta i na te dane jest wystawiana faktura.

Chyba nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×