Skocz do zawartości
Ptaq

[wirtualny] Konta wirtualne z dedykowanym IP

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje firm hostingowych które oferują konto wirtualne z dedykowanym (unikalnym IP) dla danego konta.

Nie ukrywam, że cena jest jednym z ważniejszych czynników.

 

Pozostałe parametry konta są już mniej istotne, ale nawet kilkaset MB pojemności i 3-5GB transferu / mc już starczy.

 

Póki co znalazłem:

http://www.iq.pl/oferta/hosting/ w pakiecie START M mamy już konto z własnym unikalnym IP.

 

Z góry dzięki za dalsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod SSL czy ot, tak po prostu?

 

Jeśli zależy Ci na cenie, to najlepiej byś wyszedł na budżetowym VPS-ie. Tylko, musisz go wtedy sam skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istotna jest lokalizacja takiej usługi? Tak jak poprzednik napisał że rozwiązanie w postaci VPS jest dużo tańsze i praktycznie spełni oczekiwania dotyczące adresu IP. Przy kwocie 12 dolarów i jednej godziny by zainstalować jakiś panel masz doskonałą usługę hostingową. 12 dolarów to niespełna 40zł rocznie. VPS pozwoli tobie na znacznie więcej swobody. Jeżeli zależy tobie na lokalizacji Polskiej zdecydowanie skorzystaj z ofert indywidualnych tyle że takie oferty przeważnie z góry zakładają roczną umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że cena jest jednym z ważniejszych czynników.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że sprawdzałeś cennik IQ wnioskuję, że zależy Ci na jakości.

Jaki budżet maksymalny chciałbyś przeznaczyć na ten serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod SSL czy ot, tak po prostu?

 

Tak po prostu... głównie pod seo ;)

Czy istotna jest lokalizacja takiej usługi?

 

Umiarkowanie - ważne by w miarę to jakoś chodziło.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że sprawdzałeś cennik IQ wnioskuję, że zależy Ci na jakości.

 

Głównie chodzi mi o to by nie było wiecznie padów/odzyskiwania plików/baz z backupów itd. Dlatego wolę unikać najtańszych bardzo niepewnych usług.

 

Jaki budżet maksymalny chciałbyś przeznaczyć na ten serwer?

 

Na początku 1 sztukę by potestować docelowo budżet powiedzmy 2000zł / rok.

 

Zależy mi na wielu IP z różnych klas. Nie wykluczam, by było to w jakimś vps'ie / bądź resellerze spięte.

Dlatego też nie wykluczam np. opcji DirectAdmin z poziomem dostępu reseller a pod nim np. X0 kont.

Edytowano przez Ptaq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w progreso z tego co wiem sa dedykowane ip w koncie za 300zl... tyle ze to nie jest malutkie konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci jedynie doradzić taką opcję:

Hosting www w Biznes-Host.pl (link polecający) a następnie:

Pakiet WWW Biznes (od 99 zł/rok) z dodatkową opcją:

Dedykowane IP 10 zł/miesiąc - myślę że nie było by problemów zakupu więcej niż jednego (wtedy cena jednego IP to koszt 120 zł/rok). By było taniej zakup hosting na ROK (-50% rabatu) + dodatkowo kod rabatowy WFE2-2K4R-U9DJ = daje w sumie -62,5 % rabatu na usługę! (kod również polecający)

 

Wychodzi Cię taniej i lepiej niż w iq :)

 

Jeśli interesuje Cie płatność miesięczna to po użyciu powyższego kodu otrzymasz jedynie -25% rabatu...

 

ew. pytania - PW

Pozdrawiam!

 

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przekombinowales - nie opcji 50% taniej przy oplacie za caly rok przy serwerach www wiec kosztowaloby go to (120+99)-25% czyli ze 150zl... nawet troszke wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak -62,5% rabatu, to znaczy, że płaci 62.5% więcej ;)

 

Musiałem :D

 

Dobrze - niepotrzebnie wstawiłem minus...

A co do darcia to moj post był któryś z kolei, dodatkowo nie pomyliłem się nigdzie w obliczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do nas - dedykowany adres IP możemy zaproponować w cenie 5 PLN / msc lub 30 PLN rok.

Serwer spełni wszystkie wymagania oraz dodatkowo jest na dyskach SSD.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×