Skocz do zawartości
Arixon

CMSforum.eu - Style, DL, CMS`y, SupportStyle

Polecane posty

banner_hhahnnr.png

CMSForum.eu - Jest to forum użytkowników cmsów, programów graficznych czy skryptów for. Stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania. Mamy zamiar dawać wam darmowe style, modyfikacje a także support. W naszych "szeregach" jest grupa młodych i utalentowanych osób, które dążą pasją swoje uczynki. Na naszym forum znajdziesz liczne style, gotowe strony www, pliki .psd, support, modyfikacje, tutoriale i wiele innych.

-Darmowy support CMS'ów, skryptów for, tworzeni styli, projektowania stron, tworzenia grafiki.

-Zbiór styli, plików .psd, sygnatur, tutoriali, modyfikacji.

-Ładny, przejrzysty styl, który ułatwi poruszanie po forum.

-Możliwość dołączenia do administracji forum.

-Mili, sympatyczni i pomocni użytkownicy.

-Zapraszamy gorąco na forum: http://CMSForum.eu !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, CMSs padło, większość użytkowników dołączy zapewne do CMSforum.eu, ponieważ prawdopodbnie CMSs już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIestety, każdy ma jakieś uprzedzenia do czegoś. Lecz moim zdaniem można się przyzwyczaić, forum wiadomo musi się rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena z domeny.pl a hosting z boo.pl - ciut kiepsko to widzę :) Seweryn miał problemy na Hostingu z SuperHostu (Cmsszablony) a Wy chcecie na czymś co jest w pewnym stopniu gorsze od xaa.pl? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko forum Seweryna było naprawdę dobrze już rozkręcone, to jak się rozkręci też na pewno zmieni na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dzisiaj wystawiłem pod opinie forum oparte o skrypt phpBB by Przemo. No niestety musiałem go zmienić, ty też powinieneś. Ba, ja korzystam z domeny .pl ,a Ty z europejskiej, co sprawi że na pewno będziesz miał więcej uu niż ja. Więc phpBB by Przemo pod taki portal? I jeszcze to sprzedajesz? Good Idea, but it sounds bad.

Edytowano przez Twój-Support.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, CMSs padło, większość użytkowników dołączy zapewne do CMSforum.eu, ponieważ prawdopodbnie CMSs już nie będzie.

 

 

cmsszablony_pl nie padło strona działa bodajrze od wczoraj

 

 

 

O czym Ty człowieku rozmawiasz?

oO ?

Edytowano przez kaczy299 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiesz, niektórzy użytkownicy - nie tylko z Polski patrzą na fora ogólnoeuropejskie, jeśli ma końcówkę .eu to pewnie takie jest - oznacza to więcej odwiedzin danego forum. Jednak kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×