Skocz do zawartości
App2Perfect.com

przeniesienie resellera na directadmin

Polecane posty

Witam,

 

czy jest mozliwosc automatyzacji przeniesienia resellera z directadminem na inny serwer? posiadam konto reseller z bardzo duza iloscia malych kont (>30) a firma hostingowa z miesiaca na miesiac ma coraz gorsza jakosc uslug. nie mam niestety czasu aby sam konta poprzenosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli będziesz przenosić konta z DA do DA to nie ma z tym najmniejszego problemu. Jeżeli z DA do CP to wiem, że są narzędzia do takiej migracji.

 

Ewentualnie zapraszam do siebie. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest mozliwosc automatyzacji przeniesienia resellera z directadminem na inny serwer?

 

Jeśli jest to Directadmin >Directadmin nie ma z tym żadnego problemu.

Podobnie Directadmin > cPanel (WHM ma wbudowane narzędzie do migracji także z Directadmin i innych paneli)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, zatem mowia panowie ze nie ma problemu, swietnie :) posiadam 55 kont do przeniesienia, z lacznym transferem w miesiacu na poziomie 15GB (bardzo maly ruch na wiekszosci). interesuje mnie konto 20GB/msc reseller platne co miesiac, faktura VAT, interesuja mnie wylacznie oferty gdzie

 

- wlasciciel pomoze przeniesc mi wszystkie konta z automatu pomiedzy serwerami przed dokonaniem pierwszej oplaty (tak abym widzial realnie w panelu ze konta są)

- wlasciciel udostepni monitorowany zewnetrznie uptime

 

za pierwszy okres w ramach pomocy moge zaplacic 3 miesiace z gory jesli wszystko bedzie ok, potem preferuje platnosc comiesieczna.

 

teraz place az 60zł miesiecznie co wydaje mi sie cena wygurowana (sam kiedys zajmowalem sie hostingiem profesjonalnie)

 

posiadam firme informatyczna od lat 5ciu, a wiec klient na stale na dlugie lata

 

prosze o oferty na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migracja przed dokonaniem 1 szej wpłaty? :-)

Jak nie chcesz znowu za jakiś czas szukać hostingu to zmień warunki, żadna poważna firma nie zaoferuje ci migracji 55 kont przy opłacie miesięcznej na taki tani pakiet resellera.

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o hosting WHM z root access pamietam ze latwo przenosilo sie konta pomiedzy jednym serwerem a drugim, praktycznie zero dodatkowych ingerencji. czy z DA jest tak samo? jednakze masz racje, zaplace za 3 miesiace z gory ale poprosze cene miesieczna oraz link pokazujacy uptime mierzony przez zewnetrzny serwis jakich w sieci jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudne przeniesienie plików z DA do DA, ale nie na tym to polega. Szukasz porządnego hostingu, masz prawo dużo wymagać, niestety to kosztuje.

Narazie z podanej przez ciebie ceny dostaniesz tylko resellera, nikt też przy takim małym budżecie nie będzie się z Tobą bawił w jakiś monitoring, aby ci udowodnić, że serwer ma wysoki uptime.

 

Chcesz mieć wysokiej jakości serwer, monitoring, backup itp to cena jest od 100 zł miesięcznie. Przeniesienie kont to już całkiem inna bajka.

Musisz niestety wybrać, poważna i droższą firmę czy tanią ale nie pewną.

Na przeniesienie plików musisz liczyć jakieś kilka godzin, wykonanie kopii zapasowej trochę trwa, a czas kosztuje.

Zwiększ budżet to będzie ci można coś zaproponować, np prywatny serwer z monitoringiem do wglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×