Skocz do zawartości
pixelevil

{Współpraca} Hosting MineCraft -> Autorski Panel -> potrzebna maszyna do startu ...

Polecane posty

Witam.


Pisze tu sprawie sponsoringu maszyny pod hosting.

Posiadamy autorski panel oraz profesjonalnego
programistę.


Jesteśmy pełnoletnią ekipą która ma zamiar
otworzyć hosting MineCraft, lecz brakuje nam
maszyny.


Panel: pixelevil.pl/index.php
(jak widac na str glownej zostalo jeszcze zaledwie
10% do ukonczenia panelu w 100%)


BiznesPlan:

Po pierwsze chcemy aby klient byl zadowolony z
naszych uslug (chyba kazda firma tego chce).

Po drugie na stronie (OFERTA) posiadamy bardzo
interesujacy cennik uslug.

Po trzecie na FP bedziemy i juz organizujemy wiele
konkursow.

Po czwarte w niedalekiej przyszlosci mamy zamiar
sprzedawac konta premium do MC oraz koszulki
MC Pixelevil

Po piąte bedziemy posiadali opcje sponsoringu
interesujacych nas pomyslow na serwer.

Chcialbym jeszcze dodac iż nie mamy zamiaru
otwierac krzaka ktory upadnie po miesiacu ! Jest to
powazny interes w ktory włożyliśmy mase pracy.
Nie jestesmy dziećmi !


Wiem na czym polega owa działalność i jestem
przygotowany na wszystko.

Dodatkowo posiadamy fanów na FanPage: facebook.com/pixelevilpl

Jeżeli ktoś chce z nami współpracować proszę o kontakt na:

- PW tutaj

- GG: 43343445


Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem na czym polega owa działalność i jestem

przygotowany na wszystko.

 

No to jak wiesz to założ firmę, kup serwer/y i rozkręcaj interes! Skoro to tak dobry biznes.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papiery na firmę są już złożone do urzędu.

 

Kupiłbym maszyny tyle że w tym miesiącu nie dam rady, a wypłatę mam dopiero 11 listopada ...

 

Wszystko można ustalić, chodzi mi aby chociaż na ten miesiąc za sponsorować nam maszynę.

Jak nie otworzymy owego dnia to wyjdziemy na debili ...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pomyśleć skoro take opłacalne. Podpiszesz weksel in blanco w razie W, gdyby nie wypaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papiery na firmę są już złożone do urzędu.

 

Kupiłbym maszyny tyle że w tym miesiącu nie dam rady, a wypłatę mam dopiero 11 listopada ...

 

Wszystko można ustalić, chodzi mi aby chociaż na ten miesiąc za sponsorować nam maszynę.

Jak nie otworzymy owego dnia to wyjdziemy na debili ...

 

 

 

Zakładasz firmę i oczekujesz sponsoringu sprzętu, co za typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Weź pożyczkę :) Tyle ich się teraz reklamuję że suwakami sobie śmigasz i gotówkę masz :D Przelew w 15 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój "biznesplan" nie przewiduje jednej, podstawowej rzeczy - inwestycji. Zakładając firmę liczysz na to, że zacznie ona przynosić dochód bez żadnego wkładu finansowego?

 

Nie rozumiem też jednego. Jeżeli zarejestrowałeś/zarejestrujesz firmę to oznacza, że stać Cię na ZUS w kwocie 400zł/msc przy czym twierdzisz, że na opłacenie serwera dedykowanego już nie.

 

Podsumowując - musisz zrozumieć, że żadna firma nie zacznie przynosić dochodu bez inwestycji i początkowego wkładu finansowego który nie koniecznie musi się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że firma to nie tylko ZUS... Opłat i wydatków będzie znacznie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zapomniałeś w swoim biznes planie uwzględnić, że do tego biznesu na początku będziesz musiał dokładać. Może to być dość długi okres, a bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego możesz mieć ciężko utrzymać się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zaraz zaraz, ale firmę zakłada się teraz w jednym okienku.

Mnie jakiś czas temu zajęło to może 20minut.

Później rejestracja VATu w US kolejne 10 minut.

Wizyta w banku 10 minut i po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przed tym procesem masa czasu na pomysł jak zarobić na zus i inne podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedna rzecz (dane z waszej strony):

 

 

Dane firmy
ESDATA Sylwia Chomontekul. Wróblewskiego 9/5972-010 PoliceNIP: 858-174-06-93Pekao SA:80 1240 3943 1111 0010 4917 4189Kontakt DataCent.pl: E-mail: pomoc@datacent.plTel: +48 91-852-21-42Kontakt PixelEvil.pl:E-mail: kontakt@pixelevil.plTel: wtrakcie uruchamiania ...

 

Firma "ESDATA" jest "znana" na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła beka, całe te wypociny wyglądają jakby pisał je jeden z tych graczy Minecrafta w przedziale wiekowym odpowiadającym podstawówce, a nie osoby pełnoletniej, nie mówiąc już o dorosłej. 'Szukam sponsoringu na serwer do hostingu' to chyba pobija większość ostatnich tematów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój "biznesplan" nie przewiduje jednej, podstawowej rzeczy - inwestycji. Zakładając firmę liczysz na to, że zacznie ona przynosić dochód bez żadnego wkładu finansowego?

 

Nie sztuka jest założyć firmę ładując sporo kasy na start - sztuką jest zarobic grube "miljony" nie wydając nic...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sztuka jest założyć firmę ładując sporo kasy na start - sztuką jest zarobic grube "miljony" nie wydając nic...

 

nie wydając nic zarobić się nie da; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to nie jest biznesplan. Właściwie w ogóle ciężko to nazwać bo to nie leżało nawet koło biznes planu. Druga sprawa to ten chaos organizacyjny. Najpierw piszesz, że chcesz założyć hosting. Potem, że złożyłeś papiery w urzędzie a w kontakcie podajesz dane firmy założonej 2 miesiące temu. Potem piszesz, że chcesz sponsoringu maszyny, która de facto będzie zarabiać. Potem bełkoczesz coś o swojej wypłacie - kto ustalał datę startu serwisu? Wy cz ktoś inny? Ciężko było dopasować to pod własne środki? Następnie piszesz, że nie jesteś dzieckiem (pomimo, że cała reszta przedsięwzięcia na to mocno wskazuje). Co do FB i konkursów to aktualnie dotyczą one fikcyjnych zasobów nie istniejącego jeszcze serwera (przynajmniej tak wynika z całego tego wątku) także nie jest to chyba atut. Zastosowanej incepcji sponsorowania sponsorowanego serwera chyba nie trzeba komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na zamknięcie tego tematu bo robi się niepotrzebny spam. Kto będzie chętny (Firmy) to na pewno się zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×