Skocz do zawartości
filip_b

Pytanie o opcje anty DDoS w ovh.pl

Polecane posty

Zrobiłem mały rekonesans wśród administratorów serwerów głosowych działających w OVH.pl wszyscy chwalili sobie dostępne opcje anty DDoS jakie firma ta oferuje. Chciałbym poznać wasze opinie ponieważ ceny mają bardzo atrakcyjne.

 

Nie chciałbym zmieniać aktualnej firmy tylko po to aby po kilku tygodniach przekonać się że dodatkowe zabezpieczenia nie dają sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem użyj wyszukiwarki: http://www.webhostingtalk.pl/topic/45080-ovh-anty-ddos/

 

Ostrzegam, że GameTracker kłóci się z usługą Anti-DDoS: https://www.gametracker.com/forums/forum.php?site=1&thread=87036

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Filtruje warstwę 4, choć jeszcze jakiś czas temu wycinało dobry ruch i mieli to poprawić.

Dla warstwy 7 chyba jeszcze jest w testach dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały rekonesans wśród administratorów serwerów głosowych działających w OVH.pl wszyscy chwalili sobie dostępne opcje anty DDoS jakie firma ta oferuje. Chciałbym poznać wasze opinie ponieważ ceny mają bardzo atrakcyjne.

 

Nie chciałbym zmieniać aktualnej firmy tylko po to aby po kilku tygodniach przekonać się że dodatkowe zabezpieczenia nie dają sobie rady.

 

Napisz do mnie udostępnię Ci dowolny serwer głosowy na serwerze z taką ochroną. (z www.VoiceNation.pl)

 

Co do GameTrackera - żadnych problemów ja nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GameTrackera - żadnych problemów ja nie mam :)

 

O, faktycznie.. Widocznie OVH uporało się z problemem podwójnego łączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×