Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, chciałby przestrzec przed tą firmą CAL, od 2 tygodni przywracają mi strony internetwoe gdzie uszkodzili kilka baz danych nie potrafią sobie poradzic a ostatnio dostałem odnich e-maila:

"My nic nie uszkodziliśmy, konto martex zostało zablokowane zw względu na dużeobciążenie serwera. Proszę o informacje co zamierzają Państwo zrobić w tej kwestii."

A odwóch tygodni pisze ze ze strony znikjneły wszytskie dane ale nie tylko z jednej bo mam unich wykupione az 3 hostingi, przesnosili mi domeny na inny serwer, ale bylo jezszce gorzej nieszlo sie nawet zalogowac do panelu administracyjnego.

 

Pisałbym dużo, 2 miesiące temu uszkodzi mi baze danych klienta ze sklepu internetowego, narażając go na duże straty.

Ja sprawę skierowałem do adwokata gdyż zablokowali mi od 4 klientów strony internetowe.

 

ODRADZAM FIRMĘ CAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że cal.pl to całkiem przyzwoity hosting, a tu takie problemy. Właśnie jestem w trakcie szukania jakieś firmy hostingowej godnej zaufania, ale widzę cal mogę sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że cal.pl to całkiem przyzwoity hosting, a tu takie problemy. Właśnie jestem w trakcie szukania jakieś firmy hostingowej godnej zaufania, ale widzę cal mogę sobie darować.

 

CAL to najgorsze co może spotkać usera :/ takie cyrki oni robili, że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

CAL to najgorsze co może spotkać usera :/ takie cyrki oni robili, że głowa boli.

 

Dzięki za informację - będę się trzymał od nich z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście ludzie Regulamin? Bo z tego co piszesz to raczej nie. Jak w każdej firmie sprzedającej wirtualki zablokują wam konto jak je przeciążacie.

 

Druga sprawa czy tę baze danych czasem nie uszkodził skrypt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że "uszkodzili bazę"?

 

Absolutnie nie bronię cal.pl (bo opinię o nich mam wyrobioną i nie jest ona pozytywna), ale patrząc na to co i w jaki sposób OP pisze, wnioski nasuwają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CAL.PL to jedno wielkie dziadostwo!!

Właśnie podjąłęm decyzję o przeniesieniu domen i hostingu. Książkę bym napisał o wszystkich niedogodnościach i ich podejściu do klienta.. Żenada!!

Firma KRZAK to w tym przypadku brzmi jak komplement. Omijajcie wielkim łukiem!!

 

Jeszcze klient, ale już niedługo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A możesz dać jakiś fragment tej książki? Chociażby pierwszy rozdział, co dlaczego, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CAL.PL to jedno wielkie dziadostwo!!

Właśnie podjąłęm decyzję o przeniesieniu domen i hostingu. Książkę bym napisał o wszystkich niedogodnościach i ich podejściu do klienta.. Żenada!!

Firma KRZAK to w tym przypadku brzmi jak komplement. Omijajcie wielkim łukiem!!

 

Jeszcze klient, ale już niedługo..

 

Jest coś takiego jak przyzwyczajenie co przy 4-letnim okresie powinno łagodzić wszelkie niedogodności. Fakt bycia gdzieś co nie spełnia pewnych oczekiwanych norm przez taki okres nie jest chyba dobre. Możesz rozszerzyć odrobinę wypowiedź w tym temacie. Spojrzenie klienta na usługę jest dobrym nauczycielem by nie popełniać podobnych błędów. Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Podejrzewam że użytkownik @klient6257 raczej się tutaj nie pojawi po wystawieniu opinii. Jeśli będzie inaczej to będzie to pozytywna pomyłka z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jest coś takiego jak przyzwyczajenie co przy 4-letnim okresie powinno łagodzić wszelkie niedogodności. Fakt bycia gdzieś co nie spełnia pewnych oczekiwanych norm przez taki okres nie jest chyba dobre. Możesz rozszerzyć odrobinę wypowiedź w tym temacie. Spojrzenie klienta na usługę jest dobrym nauczycielem by nie popełniać podobnych błędów. Jesteśmy tylko ludźmi.

Niestety właściciele tej firmy nie słuchają nauczycieli już od dobrych paru lat. Zgadzam się z opinią że dzieje się u nich źle i faktycznie jak ktoś pisze opinie negatywną powinien ją rozwinąć i uzasadnić chociażby dla innych. Ja taką dałem tej firmie wiele postów wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniego hostingu o niewielkich parametrach na stronę o mojej rodzinie.

Ceny w Cal wydają się ok. Czy w ostatnim czasie jakość tych serwerów uległa poprawie?

 

Dość sprzeczne opinie znaleźć można na temat tego usługodawcy, a nie chciałbym mieć później problemów z dostępnością.

Będę bardzo wdzięczny za wyważone opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×