Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
giddy

[Sprzedam] filmy i seriale online - strona

Polecane posty

Dałem 100, ciągle przebija. W tym momencie ja już dziękuję, bo myślę, że ta strona warta jest ok. 200-300zł, a biorąc pod uwagę "4 dni do końca" to cena będzie dużo wyższa przy takim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Misiek przecież taniej wyjdzie kupić hosting, zarejestrować domenę i kupić podobny skrypt na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia.

Czy nikt z tutaj piszących (ceniących serwis na złotówkę) nie bierze pod uwagę tego że strona ma ruch do 2tyś wejść dziennie?
A ruch ten rośnie z każdym tygodniem w znaczącej liczbie?

 

Ostatnio sprzedałem 5 letnie forum, z ruchem ok. 400 osób dziennie za 2300zł, więc wychodzi na to że ruch nie jest nic wart? Strona to tylko skrypt / hosting / domena?
Nie czuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł kupujesz domene, hosting i skrypt. Za kolejne 200zł kupujesz reklamę na FB, za 100zł dogadujesz się z jakimś parotysięcznym fanpag'em, że powrzuca przez parę dni linki do Twojej strony i kaboom. Efekt FB gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł kupujesz domene, hosting i skrypt. Za kolejne 200zł kupujesz reklamę na FB, za 100zł dogadujesz się z jakimś parotysięcznym fanpag'em, że powrzuca przez parę dni linki do Twojej strony i kaboom. Efekt FB gotowy.

 

No z tą reklamą... To powodzenia ;)

Kupowałem reklamy na różnych fanpagach, stronach, czasami było po 1-2tyś wejść w ciągu paru godzin, ale następnego dnia pusto...

 

Mam też wgląd do statystyk pewnej strony, gdzie kolęś wydaje grubą kasę na reklamy na różnych stronach, i ma ruch codziennie ok 2-3tys. Ale co z tego jak łącznie wydaje może 200zł dziennie na taką reklamę.

 

Więc wątpię że za 100zł zdobędziesz ruch 1500~ osób który będzie utrzymywał się przez 2-3 tygodnie, a mało tego, będzie wzrastał.

 

 

Strona ma 4 miesiące, miesiąc temu zacząłem mocniej pozycjonować ją. Dlatego dopiero teraz jest to zauważalne. Ale rezultaty były jeszcze z tydzień przez tym czymś co zaczeło kombinować google ;)

 

W sumie, co ja tutaj bronie swojej strony. Zobaczymy za ile zostanie sprzedana.

Mówiliście 1zł, na razie jest 100zł... Może tyle zostanie, może nie. Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci, żeby znalazł się ktoś z zapasem gotówki i dla samej domeny dał min. 1000zł. Myślę, że spokojnie osiągniesz taką cenę, jak nie z 1,5-2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×