Skocz do zawartości
drajvver

[szukam] Hosting SQL ze zdalnym dostępem.

Polecane posty

Witam.

Szukam hostingu SQL (jak najtańszego, być może nawet ktoś za darmo się pokusi), chodzi o samą bazę, nic więcej, problem w tym, że raczej żaden shared nie umożliwia połączenia z bazą zdalnie, a to mi jest właśnie potrzebne. Jedna/dwie tabele, rozmiar bazy nie powinien nigdy przekroczyć ~10MB, jedyne czego wymagam to stabilności i jakichś backupów powiedzmy raz na 2-3 dni.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że raczej żaden shared nie umożliwia połączenia z bazą zdalnie,

 

Ee jest dużo takich ofert, u nas jest taka możliwość nawet w najtańszym pakiecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można u Was podłączyć się bezpośrednio do SQL, nie Przez phpmyadmin?

Osobiście się nie spotkałem jeszcze z takim czymś a kilka hostów juz przerobiłem. Mam aplikacje w c# która wymaga połączenia z SQL, a do samego SQL szkoda mi kupować vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam
Nasz hosting umożliwia zdalne logowanie do bazy danych MySQL po uprzednim dodaniu w naszym panelu autorskim hostów, z których ma być zezwolone połączenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.2ap.pl/oferta.html .
Kod rabatowy dający 15% zniżki na nowe konto:
FORUM_WHT

 

Edytowano przez 2ap.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy hosting z DirectAdminem, CPanelem zezwala na wpisywanie autoryzowanych hostów, adresów ip, z których dany użytkownik SQL może łączyć się do serwera. Standardowo wpisany zawsze jest 127.0.0.1/localhost.

A więc dopisujesz po prostu adres IP z którego masz zamiar łączyć się z serwerem. Jeżeli jest IP jest zmienny dopisujesz wildcard "%"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak chcesz to na testy mogę ci udostępnić. Mam oddzielnego VPSa pod bazy danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×