Skocz do zawartości
s3wronek

Jaki hosting pod wordpress?

Polecane posty

Jaki będzie najlepszy hosting cena/jakość, który bez problemu udźwignie 5-10 serwisów postawionych na wordpress. Serwisy raczej małe - pod zaplecze.

Przy okazji zapytam czy czysty wordpress będzie ok, czy lepiej używać wtyczek cache?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W każdym pakiecie dostępny jest Installatron, służący do automatycznej instalacji aplikacji m.in. WordPress'a.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być zaplecze bez ruchu to wystarczy ci najtańsze konto Hekko. 2 Giga miejsca i 10 GB transferu.

Jeszcze nigdy nie dostałem u nich powiadomienia, że przekraczam jakiekolwiek parametry, a trzymam tam całkiem spore stronki postawione na WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o takie zaplecze bez ruchu. Na hekko widzę - Maksymalne zużycie czasu procesora 3%
- na najmniejszym koncie. Te 5-10 wordpressów mówisz spokojnie da radę? To spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5 stron działających na WP oraz do 5x 1-5 podstron (pakiet za 70zł) - wszystkie na jednym koncie Hekko i nie narzekam

Wcześniej miałem Jupe i przeszedłem na Hekko rok temu...

Co do innych dostawców, to sory ale nie miałem okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o takie zaplecze bez ruchu. Na hekko widzę - Maksymalne zużycie czasu procesora 3%

- na najmniejszym koncie. Te 5-10 wordpressów mówisz spokojnie da radę? To spoko.

 

Pewnie, że da radę. Jeśli strony nie mają ruchu, poblokujesz możliwości robotom spamującym, to zużycie procesora będzie minimalne. Zresztą - trudno, że takie konto obciażało serwer, bo niby dlaczego? Za samo istnienie plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×