Skocz do zawartości
varether

[szukam] hosting dla bloga

Polecane posty

Szukam sprawdzonego hostingu dla bloga bazującego na WORDPRESS. Z założenia na blogu pojawiać się będzie sporo zdjęć. Zakładam (może i optymistycznie) że jednak jakieś zainteresowanie będzie budził, więc przez specyfikę będzie musiał mieć dosyć spory transfer.

 

Aktualnie skłaniam się w kierunku oferty firmy hekko.pl i ich opcji EasyPack+ - niestety aktualnie kwestie finansowe zmuszają mnie do szukania hostingu poniżej 100 zł.

 

Niestety na ten moment trudno mi powiedzieć czy Limit CPU oraz transfer byłyby wystarczające... Nigdy wcześniej nie zajmowałem się administrowaniem stron, więc ciężko mi tutaj jakieś wnioski wyciągnąć. Dlatego tutaj prośba - czy 25GB transferu dla bogatej w multimedia strony ma sens, czy raczej iść w większe liczby? Jaki hosting byłby polecany jeżeli ta oferta nie jest optymalna.

 

Jeżeli jest to wystarczająca i optymalna opcja, to może istnieje szansa na jakąś zniżkę od firmy hekko.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, chciałbym Ci zaproponować naszą ofertę: serwery www - pakiet ECO-QUATTRO. Zapraszamy też do skorzystania z kodu promocyjnego: SAX2013 który umożliwi Ci zakupy za 50% ceny przy pierwszym zamówieniu. Generalnie wydaje mi się, że na tą chwilę tego typu pakiet lub podobny zaproponowany (zapewne niebawem) przez kolegów z forum na pewno Ci wystarczy na początek. Jeżeli za jakiś czas Twoja strona zyska na popularności (a czego Ci życzę) zawsze możesz zmienić pakiet hostingowy na wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

 

Hosting w Biznes-Host.pl http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Bez problemu pociągnie Ci twojego bloga i jeszcze sporo miejsca zostanie :)

 

Transfer: 50 GB / miesiąc

HDD: 10 GB

 

Cena / rok to 61 zł

 

Po użyciu kodu rabatowego z mojej stopki cena: 45,75 zł/rok!

dostępne również domeny: http://biznes-host.pl/domeny/cennik2

 

ew. Hosting STANDARD za 99 zł po rabacie 74,25 zł (W CENIE HOSTINGU DOMENA .PL !!!)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Zobacz pakiet start. Używając kodu rabatowego, otrzymasz dodatkowo 25% zniżki.

Co do limitu CPU - sprawdź podczas okresu testowego, ale powinieneś się zmieścić.

W przypadku, gdy blog się rozrośnie lub zwiększy się zainteresowanie nim, przejdziesz po prostu na wyższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W pakiecie NiceHosting otrzymasz 25GB przestrzeni dyskowej oraz limit transferu 150GB/miesiąc. Wydajność zapewniają markowe serwery DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę również naszą ofertę wer.pl/hosting .

 

Aktualnie w promocji host Start za 39 zł brutto (później 49 zł brutto), a domenę .pl dostaniesz do niego gratis.

Transferu nie ograniczamy, a jeśli chodzi o procesor to spokojnie powinno wystarczyć (wielu naszych Klientów ma strony na wordpressie ze sporą oglądalnością i wystarcza im podstawowy pakiet). W przypadku wyższej opcji jest dwa razy więce procesora i ona też mieści się w Twoim budżecie.

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

varether - mam na Hekko dużo stronek postawionych na WP i nigdy żadnych powiadomień o przekroczeniu limitów nie dostałem. Dodam, że WP wcale nie są zoptymalizowane jakoś specjalnie, a jakiś tam ruch mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj varether,

może zainteresuje Cię także nasza oferta, w której CPU nawet w najmniejszym pakiecie jest wystarczająco duży, żeby WordPress swobodnie działał. Do tego nie masz limitu transferu danych ani pojemności przy założeniu, że wykorzystujesz konto na potrzeby swojej strony, a nie robisz z konta miejsce na składowanie rozmaitych archiwów swoich i nie tylko. Dodatkowo, pierwszy rok na rozkręcenie bloga jest za połowę ceny. Po więcej szczegółów zapraszamy Cię na http://o12.pl/hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wybrałeś ten serwer? Optymalnie po prostu spróbować jak dziala hosting przez testowe 14 dni i dopiero po tym okresie ewentualnie opłacić z góry na cały rok. Po prostu wychodzi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do na nas na 8ww.pl

 

Oferta mikro za 9,99zł na rok ze stałą ceną przedłużenia powinna spełnić oczekiwania.

Dodatkowo cenie oferujemy zabezpieczenie panelu administracyjnego przed robotami.

Serwery działają w chmurze a fizycznie znajdują się w UK

 

Okres testowy 10dni

 

Zapraszam do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×