Skocz do zawartości
FrozenShade

PGR-Online.pl - oficjalna strona gry

Polecane posty

http://pgr-online.pl

 

Zrobione na WP bo niczego innego nie chciało mi się uczyć (jestem programistą, nie lubię webmasterki). Randomowym dzieciakom się podoba, znajomym się podoba (ale to znajomi, zawsze im się będzie podobać). Mnie się ta strona podoba się tak średnio....

 

Na razie jest to, co najważniejsze: główna, rejestracja, applet gry, i pomoc (czasem są jaja z javą, rzadko, bo rzadko, ale są). Pojawi się jeszcze regulamin, forum itp.

 

Ok, zapraszam do jechania po mnie ;)

Edytowano przez FrozenShade (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warning: Missing argument 2 for get_servers(), called in /home/game6/public_html/wordpress/registration/register.php on line 58 and defined in /home/game6/public_html/wordpress/registration/database.php on line 164

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FrozenShade możesz podzielić się jakimiś statami na temat ilości graczy, poziomu zaangażowania w grę, poziomu konwersji z reklamy/wejść na stronę itp? Dla mnie właśnie ta sfera uruchomienia takiego projektu jest najbardziej interesująca, a przesiadywać na warsztat.gd w celu ekstrakcji podobnych danych zwyczajnie mi się nie chce. :)

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę mi się interfejs nie podoba, dobrze, że prosty, ale mogłoby to być jakoś, nie wiem, ładniej ułożone? szczególnie ten przycisk do facebooka. oprócz tego stronka fajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiliśmy trochę jasność i kolory niektórych elementów. Zapraszam do oceny.

 

Szkoda, że applet...

Dziś udostępniliśmy wersję okienkową klienta gry - dla wszystkich, którym nie działa applet. Java nadal jest wymagana, ale w przeglądarce może być wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×