Skocz do zawartości
KiL

[Sprzedam] DriftShot.pl - portal, serwis, Drift ZARABIA

Polecane posty

Witam. Mam do sprzedania gotowy serwis internetowy. Jest to serwis o drifcie który w Polsce bardzo szybko się rozwija. W kraju jest bardzo mało serwisów o tej tematyce. W skład oferty wchodzi: Domena ( 2 tygodnie temu zarejestrowana ), grafika, gotowa strona internetowa oraz treść. Sprzedaję z braku czasu. Demo: http://extremenews.pl/driftshot ( nie miałem czasu przerzucić plików na domenę driftshot.pl. Możliwość sporych zarobków, po wygraniu zdradzę jak to zrobić. GG: 5731551

 

 

LINK: http://allegro.pl/driftshot-pl-portal-serwis-drift-zarabia-i3588398528.html

Edytowano przez KiL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( nie miałem czasu przerzucić plików na domenę driftshot.pl. Możliwość sporych zarobków, po wygraniu zdradzę jak to zrobić. GG: 5731551

 

 

Nie miałeś czasu wgrać plików na serwer ? zdajesz sobie sprawę, że to kwestia 2-3 minut ?

 

Zdradzisz jak zarobić grubą kasę :) ? sorry za konkretny sarkazm ale jeleni tu nie znajdziesz ...

 

Tak widocznego naciągania dawno nie widziałem ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za stronę + pliki psd mogę Ci dać 50 zł - jak coś pisz na PW (nie potrzebuje domeny) - sam szablon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za stronę która jest "Już wkrótce" otwarta a nawet zapewne nie będzie... chcesz 500zł ?
Jeszcze domena zarejestrowana kilka tygodni temu :<

 

Zdecydowanie jest to przegięcie.

Edytowano przez matthewk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł aukcji allegro:

DriftShot.pl - portal, serwis, Drift ZARABIA

Zarabia ... ta..

 

Moja oferta wciąż aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy nie podal rodzaju waluty... wiec moga to byc korony albo.. napisal o jedno "0" za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KiL:

 

a) rozumiem, ze do umowy zostana wpisane konkrety odnosnie tych sporych zarobkow ktore gwarantujesz? Jesli tych sporych zarobkow nie bedzie, to co wtedy?

 

b) dlaczego calosci nie odstapisz koledze, kolezance, komus z rodziny?

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co ten flejm. Stworzył stronę na sprzedaż i teraz chce ją sprzedać. To jest chyba oczywiste i logiczne. Portal zarabia ale nigdzie nie napisał, że na siebie :) Cena może i przegięta ale jestem pełen wiary, że gdzieś tam biega sobie jeleń, który to kupi.

 

@up gdzie napisał o gwarancji zarobków? Napisał o możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Inferno: widze, ze inaczej rozumiemy slowo "mozliwosc". Pomijajac potoczne znaczenie polecam Ci zapoznanie sie z http://pl.wiktionary.org/wiki/mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87.

 

(1.1) stan, w którym coś jest możliwe (da się zrealizować)

 

"Możliwość sporych zarobków" - jak dla mnie sprawa jest jasna.

 

W innej sytuacji od zawsze uwazam, ze czesc spoleczenstwa uzywa slow znaczenia ktorych nie konca rozumie ;)

 

@TeamPlay.com.pl: nie ladnie :P

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze sie nie da.

 

Ale..., zawsze pozostaje jakies ale. Nie chce mi sie wyjatkowo rozpisywac na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×