Skocz do zawartości
Westbam

motoWHT

Polecane posty

Dobra Panowie - koniec już pisania o LPG, kto jest naiwny i ma za dużo kasy niech dalej chwali benzynę ew. diesle i niech nimi jeździ. Ktoś za nas musi ratować budżet racja? :)

 

Pozdrawiam gaziarzy i czekam na inne foty waszych aut.

@up masz zdjęcie tego Fjorda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ford Ranchero GT z 1978 , silnik w układzie V8 wersja 400C pojemność 6.6. 45l gazu miasto, 34 trasa ;)

Wow, przy takim spalaniu, to już nie czuć gazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest szybkie auto a spalanie wynika z samej instalacji gazu i konstrukcji silnika. To wolnossący silnik ale jak by sie postarać i delektować pomrukiem bez problemu można zejść ze spalaniem ale nie po mieście a na trasie noga sama ciśnie kiedy wyrwiesz się z korków. Druga sprawa że to auto waży zaledwie 1,5T z groszami i pustą budą przykrytą plandeką na zatrzaski. Środek ciężkości nie wygląda wesoło więc przyciśnięcie pedału powoduje po prostu ślizg. Jak by nie patrzeć to 8 gardełek które chcą pić ale frajda jest nieziemska.

Lakier jeszcze oryginalny. Był podobno malowany jeden element ale tego się dowiem jak pojedzie do renowacji na wiosnę. To auto jest zarejestrowane od 2 miesięcy i nie będzie wozić ciężarów. Zostały wycięte dwa elementy z podłużnic zaraz za mostem i podwieszony zbiornik na gaz. Taki mały trik przy tych dużych zabawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ford Ranchero GT z 1978 , silnik w układzie V8 wersja 400C pojemność 6.6. 45l gazu miasto, 34 trasa ;)

 

Rozumiem, że można być zadowolonym z jeździdełek <2L pojemności, ale taki potworek jakim pochwalił się Tomek to kompletnie inna liga. Szkoda tylko, że to GB i że ten ford nie zazna zbyt dużo słonecznych dni w których można by się nim w pełni cieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, przy takim spalaniu, to już nie czuć gazem?

Planuje przesiadkę z Audi A6 na S6 i tam spalanie 30 litrów LPG nie powinno nikogo szokować :)

 

Gazu nie czuć bo się spala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

S6 w LPG ?

Toż to profancja, tam się robi stage2/3, a nie LPG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi przepłacać - to jego sprawa. ;)

 

Można kupować "markowy hosting na profesjonalnych serwerach w home.pl" albo dobry, "zwykły" hosting, dla przykładu Vipower.pl. Różnicę odczuje się tylko w kieszeni. Można kupić S6 żeby stała i wyglądała, albo można rwać asfalt na gazie i cieszyć się tym, co to cacko oferuje.

 

Nie zamierzam kupić S6 żeby stała i wyglądała ładnie na zdjęciach na fejsbuku, bo to będzie mój daily car. Jak 100km mogę przejechać o połowę taniej to nad czym się tu zastanawiać?

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

137178911335140526514874885125264o_595cb

 

A ja kupiłem sobie skuterek bardziej do zabawy żeby po odejściu od komputera po robocie pójść do garażu i sobie dłubać przy nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

137178911335140526514874885125264o_595cb

 

A ja kupiłem sobie skuterek bardziej do zabawy żeby po odejściu od komputera po robocie pójść do garażu i sobie dłubać przy nim :)

Za dużo dłubania to tam nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie sądzisz, że takie porównywanie hostingu do samochodu to dość kiepski pomysł ?

Takie Vipower może realizować lepszą usługę od wspomnianego Home poprzez np. nieszablonowe podejście i dopasowanie pod potrzeby klienta ;)

 

ps. bałbym się brać takie auto po gwarancji fabrycznej, po tym jak słyszałem ile kosztują serwisy w rs6 ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za dużo dłubania to tam nie ma :P

 

W sam raz do czasu wolnego, którego posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Emil :)

Jaki to ma silnik? Odkurzacz Zelmer? :D

 

http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-stage6-racing-mkii-70cc,pZ006602.bhtml taki :) Chłodzony cieczą 2t. Fajnie się tym jeździ. W sam raz na warszawę :)

 

edit:

w godzinach szczytu w 25 minut z centrum warszawy do Sulejówka przez korki (około 25km). Samochodem byś jechał 60-90 minut :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2T jest trochę paliwożerne. Z cylkiem 70ccm klasy sport to pewnie zjada tyle co samochód z małym dieselkiem ;)

Ja się ostatnio nad jakimś 125ccm 4t (typu cbr 125, ybr 125) zastanawiałem... Ale po zmianie przepisów te kilka lat temu mam wrażenie że ceny mocno w górę poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

2T jest trochę paliwożerne. Z cylkiem 70ccm klasy sport to pewnie zjada tyle co samochód z małym dieselkiem ;)

 

Ja się ostatnio nad jakimś 125ccm 4t (typu cbr 125, ybr 125) zastanawiałem... Ale po zmianie przepisów te kilka lat temu mam wrażenie że ceny mocno w górę poszły.

 

Fakt, ale moc ma jak na takiego małego piździka :)

 

Tyle co ja jeżdżę to głównie sklep / klient jakiś i starcza. A i tak częsćiej stoi rozebrany bo coś się bawię. Fajne odstresowanie po odejściu od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie Vipower może realizować lepszą usługę od wspomnianego Home poprzez np. nieszablonowe podejście i dopasowanie pod potrzeby klienta ;)

 

 

A gaz ma większą liczbę oktanową, przez co można ustawić bardziej ostre kąty zapłonu bez obawy o spalanie stukowe, dzięki czemu można osiągnąć większą moc niż na PB... ;) tak w ramach ciekawostki :D

 

O serwis się nie boję bo sam sobie robię prawie wszystko, a to czego nie robię to wiem komu zlecić :P

 

PS. Obecna A6 pali około 20 lpg więc dużo się nie zmieni :P

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×