Skocz do zawartości
giddy

Hosting pod wordpress - duże zużycie transferu

Polecane posty

Szukam czegoś z unlimited transferem
Aktualnie mam hekko. Wszystko okej, ale moja strona przy ok. 400 odwiedzinach dziennie zjada po 1,5gb trasnferu.
Co moglibyście mi polecić?
Osobiście interesuję się aktualnie ofertą hexcom, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakichś ciekawych opinii o niej...

 

Oczywiście szukam czegoś taniego. I hostingu zwykłego www.
Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu "unlimited"? Z Twoich danych wynika, że zużywasz około 50GB transferu/mc. Większość tanich hostingów ma już limity powyżej 100GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że strona jest młoda, a ludzi ciągle przybywa. Nie chce co miesiąc zmieniać oferty. Ani kupować czegoś za 50zł msc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podpiąć to pod darmowy pakiet CloudFlare. Dzięki cache'owaniu zdjęć z bloga na ich CDNie, zużycie transferu spadło o około 80%. Obrazki zaczęły też wczytywać się szybciej.

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz naszą ofertę z serii PRO - sporo transferu. A w razie problemów zawsze możesz przenieść się na wyższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@giddy: Treści statyczne, czyli np. obrazki (czyli rzeczy, które de facto zjadają najwięcej transferu) są serwowane użytkownikowi z serwerów CloudFlare, a nie Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W pakiecie NiceHosting limit transferu wynosi 150GB/miesiac. Wraz z rozwojem serwisu można przechodzić na wyższe pakiety bez żadnej przerwy w działaniu strony.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź, Na razie jednak, dzięki użytkownikowi Avatat, pozostanę przy hekko. Pomógł mi zoptymalizować stronę żeby pobierała 4x mniej transferu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×