Skocz do zawartości

Polecane posty

Wyjątkowo kiepski argument. Zenbox jako jedna z nielicznych firm używa FB do komunikacji więc jest punktem gdzie ludzie piszą. W innych firmach wręcz jest to poblokowane (o tym, że często kasowane to pewnie też wiesz).

 

 

Nie słyszałem większych bzdur, praktycznie każda firma ma swój profil na FB, często używa go do kontaktu z klientami, co więcej klienci właśnie korzystają z messengera FB jako dodatkowy kontakt z firmą.

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysiek1991: support zenboxa jest przyjazny w porównaniu do home, nawet czasami coś w wordpressie poprawią co pewnie cieszy początkujących, ale szybszy i bardziej rzeczowy widziałem w wielu innych firmach... a fanpage na fb ma wiele firm, to już sprawa zenboxa że zrobił sobie z tego kanał supportu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support mają cudny. Tego im nie zabiorę aczkolwiek na wiadomość od "Zarządu" czekałem blisko dwa tygodnie i się nie doczekałem bo przeniosłem do innego usługodawcy. Co do problemów - notorycznie z pocztą a to niestety moje główne narzędzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOK wszedł na jeszcze wyższy poziom

 

Czyli co, stracił Zen, czy też może przeszedł na poziom super Zen aka Supersajan 5tys.?

 

Co za bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dużych problemów, a te które miałem szybko rozwiązywane przez support, chyba nie czekałem dłużej niż 20 min na odpowiedź. Piwik coś nie działa mi osobiście na moim koncie, ale nie zgłaszałem tego, bo w sumie nie używam tych statystyk i nie są mi do niczego potrzebne. Mogli by być ciut tańsi, ale tak nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług od jakiegoś roku, i z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Przez ten okres nie napotkałem na żadne większe problemy w funkcjonowaniu mojego portalu. Dodatkowo ich wsparcie techniczne jest naprawdę zbawieniem dla osób nie zajmujących się zawodowo tworzeniem stron. Na wiadomości odpowiadają w kilka minut i zawsze pomogą, nawet w takich przypadkach kiedy problem w żadnym stopni nie dotyczy tematów hostingowych.

 

Cena może i jest dosyć wysoka w porównaniu z innymi firmami ale jakość oraz wsparcie techniczne jakie oferuje ta firma są warte tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna i super szybka reakcja. Rozwiązywanie problemów jest wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Nie chciało mi się czytać wszystkich postów w tym temacie więc nie czytałem wcale :) Opinia jest tylko moja i oparta na moich doświadczeniach z tą firmą. Szczerze polecam współpracę z Zenbox. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Łukaszu. Temat jest OPINIE Zenbox więc nie widzę powodu aby nie pochwalić ich pracy. Mnie firma potraktowała bardzo poważnie i ich usługi bardzo mi odpowiadają, więc może moja opinia pomoże innym. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Opinia osoby która przed chwilą się zarejestrowała TYLKO aby wychwalać pod niebiosa daną firmę hostingową jest warta tyle co nic. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Świetna i super szybka reakcja. Rozwiązywanie problemów jest wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Nie chciało mi się czytać wszystkich postów w tym temacie więc nie czytałem wcale :) Opinia jest tylko moja i oparta na moich doświadczeniach z tą firmą. Szczerze polecam współpracę z Zenbox. Dziękuję.

 

 

 

Panie Łukaszu. Temat jest OPINIE Zenbox więc nie widzę powodu aby nie pochwalić ich pracy. Mnie firma potraktowała bardzo poważnie i ich usługi bardzo mi odpowiadają, więc może moja opinia pomoże innym. Dziękuję.

I "AŻ" tak jesteś im wdzięczny że założyłeś sobie konto na WHT? No nie rozśmieszaj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przeglądam stronę zenboxa i szukam informacji nt. reseller'a - macie coś takiego w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Coś się zmieniło w temacie ostatnich problemów w zenboxie? Czy nadal to sam.

 

Poczta już działa stabilnie od dłuższego czasu. Natomiast backup-y... cóż w ofercie 4 razy dziennie natomiast często się zdarza że w ciągu dnia nie ma żadnego zrobionego... tłumaczą to pracami nad infrastrukturą, tylko że trwa to od listopada a jest już maj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na tyle dobrze, że poczta już działa. Ja niestety nie miałem czasu i musiałem uciekać. Generalnie właśnie przez e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka i fajna wymiana korespondencji z obsługą klienta i "tylko" jedna mina.... Brak możliwości zainstalowania własnego PIWIKa... Na czym mi zależy ze względu na historię odwiedzin... No szkoda. A już byłem prawie zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług od ponad roku i nie zawiodłem się. Zauważyłem, że bardzo dużo blogów jest hostowanych przez Zenbox. Jeśli ktoś będzie szukał fajnej firmy hostingowej, to szczerze polecam i piszę to jako zwykły użytkownik, a nie jako "ktoś od nich".

Edytowano przez DawidP (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

I mamy rozumieć, że specjalnie założyłeś konto, żeby to napisać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości zmiany minimalnej liczby wyszukiwanych znaków w bazie mysql. Użytkownicy nie mogą wyszukiwać u mnie np. Takich fraz jak vps...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mamy rozumieć, że specjalnie założyłeś konto, żeby to napisać? :D

 

Żebyś wiedział, że specjalnie :) Poza tym znalazłem na tym forum wiele interesujących tematów, to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konto hostingowe (kiedyś były dwa :) ) Płacę co miesiąc i czasami miałem wpłaty kilka miesięcy naprzód. Teraz po prostu zapomniałem zapłacić. Zawiesili mi konto. Opłaciłem należność w wysokości 15 zł. Konto zostało odwieszone. Dostałem maila, że wszystkie moje pliki są skasowane i aby przywrócić wszystko do stanu pierwotnego chcą zapłaty za konto rok z góry. Spotkał się ktoś z czymś takim w zenbox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×