Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
veritas93

[Szukam] Serwer/Hosting pod 2 strony www

Polecane posty

Witam, krótko i na temat, szukam serwera bądź hostingu pod 2 strony www.

 

1.) Strona klubu sportowego (przykład. chelsea.pl)

2.) Strony typu kwejk tylko że z filmikami

 

Najlepiej aby serwer/hosting utrzymał te 2 strony nie tylko na początku ale również po rozwinięciu serwisów tak abym nie musiał przenosić na inną maszynę przy większej liczbie uu na serwisie (2).

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile dysku i transferu potrzebujesz?

Dysk mały nie będę wrzucal większych rzeczy na serwer a co do transferu to tak jak pisalem ciężko mi powiedziec, ważne żeby starczy na poczatek i przy dobrze prosperującym serwisie nie musiał zmieniac. Edytowano przez veritas93 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia przy współdzielonym.

 

Jeszcze nie widziałem strony z "demotkami" czy innymi pierdołami która byłaby napisana w sposób nie zużywający zbyt wiele zasobów.

Ponad połowa tych stron to jeden skrypt - taki z tabelami o nazwach "shity*", kupiony na allegro i tak badziewny, że włos na głowie się jeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia przy współdzielonym.

 

Jeszcze nie widziałem strony z "demotkami" czy innymi pierdołami która byłaby napisana w sposób nie zużywający zbyt wiele zasobów.

Ponad połowa tych stron to jeden skrypt - taki z tabelami o nazwach "shity*", kupiony na allegro i tak badziewny, że włos na głowie się jeży.

 

Prosiłem o polecenie jakiegoś godnego uwagi serwera/hostingu a nie opinie na temat skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×