Skocz do zawartości
Ved

[Szukam] Zmiana hostingu

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Każda firma z rankingu będzie ok http://www.webhostingtalk.pl/ranking/ w wypadku poleconych 3 wszystkie są w top10 więc nie ma się co zastanawiać.

 

Polecam sprawdzić reakcję supportu bo pewnie serwery będą na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com
Edit:

 

UnixStorm odrzucony, troche jednak drogo wychodzi. Pozostało Hekko i o12.

 

Bierz hekko. Jestem u nich od dwóch lat i nie żałuje. Masz pełny wgląd na obciążenie konta. Dzieki niemu wlasciwie ich wybrałem ;-). Spisz spokojnie, a strony sie ładują szybko. Moj blog na wordpress chodzi tak samo szybko jak to było na mocny, serwerze dedykowanym. Jeżeli sie do nich przekonasz - użyj mojego reflink.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w linuxpl brakuje Ci zasobów to o12 nie udźwignie Ci tego nawet w połowie. Nie patrz na pojemność i transfer tylko na procesor, pamięć i limity zapytań do bazy. Ja zrobiłem całkowicie odwrotną migracje jakiś czas temu, właśnie do linuxpl i jest kolosalna różnica, oczywiście na plus. Warto, abyś zapoznał się również z tym http://www.forum.optymalizacja.com/topic/88224-o12pl-opinie-o-hostingu/page__st__15

Edytowano przez lament (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiemy ile potrzebujesz zasobów...
Ja polecam ci biznes-host.pl - kontakt super (nie ważne od dnia tygodnia, godziny zawsze odpowiedź w kilka, kilkanaście minut), wydajność spoko, downtime nawet nie pamiętam ;)
Jak masz na to 300zł rocznie to słyszałem że progreso.pl jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobre decyzja. Jakiej pojemności konto? Pisałeś o braku limitów transferu - nie chcialem przynudzać, ale klasycznie jak dla mnie każdy brak limitów transferu to pic na wodę fotomontaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie każdy brak limitów transferu to pic na wodę fotomontaż.

 

Firma która ma na stronie bez limitu transferu i tego nie dotrzymuje nie jest firma, tylko krzakiem. Wszedzie gdzie jet owa opcja zazwyczaj jest *. Nikt zazwyczaj nie czyta regulaminów i nie jest to wina hostingu tylko klienta :)

 

Np. mam vps w Polskiej firmie bez limitu transferu, na nim ts3 i przez tydzien sciagałem pliki w petli :) by sprawdzić czy ten limit jest, predkośc gwarantowana to 100Mbps w nocy sciagalo po 200-300Mbps w dzień nie spadało poniżej 70mbps, nikt mi go nie wyłączył. koszt 39zl mc gratis firewall na ddos do 0,5Gb/s bezwzgledny zakaz stawiania proxy

 

Niestety mimo to droga usluga bo na tym VPS nie postawisz nic wiecej poza ts3 (Bo to vps specjalnie pod serwer głosowy) :) chyba, że hosting plików ssanie bez www, www to tak wytrzyma 10 userów na wordpressie.

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

rasputinn - klienta można wyrzucić z hostingu na obciążenie procesora, pamięci. Nie musi to mieć żadnego związku z poziomem wykorzystywanego transferu, przynajmniej oficjalnie. Ten biznes działa na niedomówieniach. Jedyny hosting bez limitu jaki miałem to nazwa. Transferu wykorzystywałem mało, gorzej z procesorem i pamięcią, no i się pożegnaliśmy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×