Skocz do zawartości
Ved

[Szukam] Zmiana hostingu

Polecane posty

Witam chce zmienić hosting z LinuxPL bo trochę wolno to chodzi już i często jakieś downy serwera. Myśle poważnie nad o12.pl co o tym myślicie? Konkretnie o opcji Wega. Hosting będzie miał utrzymać 9 stron z czego 5 to takie bardziej strony wizytówki z małą liczbą odwiedzin a pozostałe 4 bardziej rozbudowane na wordpresie i 2 z nich maja do tego forum, ale nie są to jakieś portale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem Ved :) Jakie obecnie masz konto na linuxie? Mam na myśli Ilość miejsca i transfer jaki wykorzystujesz ? Ze swej strony zapraszam do SAX.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam najmniejszy pakiet na LinuxPL z tym że mam tylko na nim 2 strony odpalone reszte planuje dopiero dograc do nowego hostingu. Budrzet to okolice 300zł na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W trakcie trwania umowy można przechodzić na wyższy pakiet z zachowaniem wszystkich danych na koncie.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za oferty i czekam jeszcze na dalsze, ale na prawde ciężko się zdecydować :P

 

Edit:

 

Pytanie do sax i globalnetwork możecie podac linki z pełną specyfikacja hostingów? Bo nie mogę znaleśc są tylko podstawowe informacje

Edytowano przez Ved (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry kont hostingowych dostępne są na stronie:

https://globalnetwork.pl/hosting

oraz

https://globalnetwork.pl/cart/hosting

 

W przypadku jeśli informację na stronie okażą się niewystarczające prosimy o konta na PW lub na adres bok@globalnetwork.pl

 

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Linuxa najłatwiej będzie przejść na Hekko - serwer jest stabilny. W jednym i drugim przypadki masz direct admina, więc w zasadzie całość, wszystkie pliki, przeniesiesz kilkoma kliknięciami i zmianą nazw baz danych. Odpad sobie test na 14 dni - zobaczysz czy ci odpowiada, ale powinieneś być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się zdecydować, ale hekko jest jednym z wyborów na pewno. Na pewno odpadły firmy które prosiłem o szczegółowe info, ale albo się nie mogłem doprosić albo była odpowiedz że nikt o to z reguły nie prosi :P

Edytowano przez Ved (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoscie szczegolowej specyfikacji serwerow. Mi nie wyststarcza tylko informacje o dysku transferze ilosci domen kont email i ftp tak jak to niektóre firmy mają. Wdł mnie powinna być u każdego zakładka z szczegółowymi danymi, ale nie u kązdego to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci da taka specyfikacja serwera?

Weź konto testowe, zainstaluj odpowiedni software i wszystko będziesz wiedział o serwerze i co się na nim dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Najlepiej zamówić 20 serwerów testowych.... bez obrazy może i masz racje, ale nie bardzo mam czas na zamawianie, dodawanie i sprawdzanie każdego serwera z kolei jak już to sprawdze 3 ostatnie które wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W większości kont hostingowych jest to samo. Wybierzesz dwie losowe firmy a specyfikacja będzie zbliżona w 80% :)

 

Przy najtańszych pewnie 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Najlepiej zamówić 20 serwerów testowych.... bez obrazy może i masz racje, ale nie bardzo mam czas na zamawianie, dodawanie i sprawdzanie każdego serwera z kolei jak już to sprawdze 3 ostatnie które wybiore.

 

Poczytaj opinie... Przecież powtarzają się podobne nazwy w poleceniach. Weź konto Hekko na test, jeśli będzie wszystko ok to opłacać na cały rok. Jeśli coś nie będzie działało, to wtedy dalej kombinuj, ale problemy nie powinny się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sensowne decyzja, postępy? Piszemy, piszemy, a żadnych wniosków nie widać.

Zdecydowałeś się na konkretne konto? Testujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, jeszcze ostatecznej decyzji nie ma, ale wybiorę na pewno którąś z tych 3 firm - unixstorm lub hekko lub o12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie 14 dni testu na Hekko, będziesz mądrzejszy. Nie wiem czy pozostali mają to samo. Poczytaj opinie w internecie.

Od wszelkiego wypadku hosting zawsze można szybko zmienić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, każde przetestuje o12 już jestem po testach ;P Teraz Hekko, a na koncu usdc. Po przetestowaniu o12 na pewno + dla nich jest to że jest nielimitowany transfer i nie trzeba się martwić, chociarz sam nie wiem ile ja tego transferu zużyje, ale pewnie nie dużo, promocja na 1 rok mi wyjdzie najtaniej z tych 3 ofert.

 

Zastanawia mnie jedno teraz i musze ich dopytać bo mają napisane że "Firewall sprzętowy Cisco" i "Zaawansowana ochrona serwerów przed atakami typu DDoS" i o ile serwery które mają w OVH pewnie to mają o tyle teraz kiedy nowe serwery będą już w Warszawie ATMAN to nie wiem jak tam jest. Pewnie ja DDoS nie będe miał, ale kto wie;p

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×