Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Szukam hostingu, który uciągnie moje dwie wordpressowe strony (strona firmy o bardzo małym ruchu oraz mój prywatny blog) i malutkie forum. Obecnie mam około 200 unikalnych userów dziennie, więc moje zapotrzebowanie jest skromne. Wystarczy mi 5gb miejsca oraz 50-100gb transferu. Mój blog przeznaczony jest głównie dla zagranicznych użytkowników, więc hosting może być zagraniczny (Europa Zachodnia lub USA), ale nie musi. Ważne, żeby dało się za niego płacić co miesiąć oraz żeby nie przekraczał finansowo 20 zł/miesiąc. Płatność przelewem albo PayPalem.

 

PS. Dorze by było, żeby support był w miarę kulturalny.

 

Czy istnieje coś dla mnie?

Edytowano przez fifty123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć - zobacz naszą ofertę - serwery www - serwery PRO UNO bądź PRO DUE będą dla Ciebie wystarczające - dodatkowo możesz przez pierwszy miesiąc skorzystać z naszego kodu promocyjne na rabat do 50% - SAX2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30zł/m brutto miałbyś pakiet 25k http://zenbox.pl/hosting-wordpress.html

 

Bardzo ciekawa oferta, na pewno ją zapamiętam. Niestety na chwilę obecną kwota 20zł/m jest nie do przekroczenia. Obecnie płacę za hosting 12 zł, ale opryskliwy hosting i niedziałanie mojej strony w tych samych godzinach przelało czarę goryczy.

 

Cześć - zobacz naszą ofertę - serwery www - serwery PRO UNO bądź PRO DUE będą dla Ciebie wystarczające - dodatkowo możesz przez pierwszy miesiąc skorzystać z naszego kodu promocyjne na rabat do 50% - SAX2013.

 

Wasza strona główna mi nie działa, więc raczej nie będę zainteresowany :)

 

A może ktoś potrafi polecić coś zagranicznego? Zależy mi na kulturalnym supporcie, w Polsce korzystałem z kilku hostingów na przestrzeni paru lat i odczucia w tej kwestii mam bardzo negatywne. Plus wIększość mojego ruchu to użytkownicy w WIelkiej Brytaniii i USA, więc (tak mi się wydaje) dobrze b było, żeby serwery były zlokalizowane gdzieś w Zachodniej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakiś problem jest po Twojej stronie - nasza strona działa ;) Prosił bym o info na PW - jaki błąd otrzymałeś/otrzymujesz po prostu chciałbym to sprawdzić dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakiś problem jest po Twojej stronie - nasza strona działa ;) Prosił bym o info na PW - jaki błąd otrzymałeś/otrzymujesz po prostu chciałbym to sprawdzić dla pewności.

 

Wcześniej miałem Błąd wczytywania strony - nie odnaleziono serwera. Teraz strona działa bez problemu i zapoznaję się z ofertą i na pierwszy rzut oka jest bardzo korzystna jak na moje wymagania :)

 

Jednakże przed ostateczną decyzją, chciałbym poznać jeszcze kilka ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Za niecałe 12zł / miesiąc otrzyma Pan pakiet GoodHOSTING.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Istnieje możliwość płatności miesięcznej po kontakcie na adres bok@globalnetwork.pl


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w takim razie mzone: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww_uk

Powinieneś być zadowolony, wiele osób ich poleca. Sam przez jakiś czas byłem ich klientem i złego słowa nie mogę powiedzieć ;)

 

Parę osób też mi poleciło ten hosting. Czy jest możliwość płatności za serwer co miesiąc? Nigdzie nie widzę takiej opcji.

 

 

 

Witamy serdecznie,
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
Za niecałe 12zł / miesiąc otrzyma Pan pakiet GoodHOSTING.
Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.
Istnieje możliwość płatności miesięcznej po kontakcie na adres bok@globalnetwork.pl
Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

 

 

Nie widzę opcji płatności co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie widzę opcji płatności co miesiąc.

 

W ofercie na stronie nie ma możliwości wyboru płatności miesięcznej. Jednak nie ma z tym problemu. Wystarczy po zamówieniu usługi skontaktować się z nami na adres bok@globalnetwork.pl. Zmienimy wówczas cykl rozliczania na miesięczny.

 

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.2ap.pl/oferta.html

Istnieje możliwość płatności miesięcznej (po kontakcie).

 

Kod rabatowy dla nowych zamówienień dający 15% zniżki:

FORUM_WHT

Polecam, łącząc promocje można obniżyć cenę pakietu do -60% Tutaj reflink.

Edytowano przez eQuuS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×