Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Prohost

Inteligo po zmianach?

Polecane posty

Też w plikach generowanych z inteligo brakuje wam danych jak tytuł przelewu czy nadawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie sądzę aby to była stała zmiana (to byłby absurd), to raczej mega fakap, zresztą jak cały dzisiejszy dzień. Mam nadzieję, że to szybko naprawią bo to znacznie utrudnia księgowanie wpłat klientów.

 

Zobacz sobie nowy mBank to jest dopiero makabra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem to powiedzieli, że tak będzie. Daję tydzień i jak mi listy nie wrócą normalne to nie ma co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Widziałem to dziś i się załamałem.

Szkoda, że SYNC nie ma firmowych kont..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Szymon... nie wierze... normalnie nie uwierzę, przecież to dosyć kluczowa funkcja, jak księgować wiele rzeczy nie wiedząc skąd one są? Tam mają dzisiaj burdel, zakładam, że się ogarną i to poprawią bo inaczej to faktycznie nie będzie wyjścia... tam ktos tego chyba nie ogarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy planują zmianę polecam Idea Bank. Tanio, solidnie, dobre kredyty, do tego od jakiegoś czasu są w końcu w systemach szybkich płatności online. Nie wiem czy coś się zmieniło, ale ja dostałem konto firmowe darmowe przy założeniu jednoczesnego darmowego konta osobistego. Z osobistego w zasadzie nie korzystam, firmowe sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@Szymon: daj zrzut do XLS, jest kolumna... nadawca!!! ;) To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jakiś kretyn nie zmienił zmiennych w każdym widoku...

 

@d.v. daj Pan spokój z tymi ściemniaczami. Dzisiaj zablokowałem ich na fejsie bo nie mogłem znieść tych kłamliwych reklam. Musiałbym mocno na głowę upaść aby się tam ulokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W xml czy xls jest nadawca ale tytułu nie ma. W csv też chyba jest ale tytułu nie ma. Sprawdzałem wszystkie.

Edytowano przez Prohost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tak, prawda. Już mi ktoś zwrócił uwagę, za szybko się podnieciłem widząc nadawców w XLS. Ale to tylko dalej utwierdza w tym, że ktoś tam nad tym nie panuje. W jednych widokach są inne dane niż w pozostałych, poza tym w polu "opis" mam "data waluty". Woot?!?

 

Eh, a wydawało mi się, że MEGA instytucje (a już finansowe to bez dwóch zdań) to pracują na PRO zasadach, z setkami testów i procedur... a to wygląda jakby stasiek z wieśkiem po godzinach coś sobie "programowali"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że student lepiej by to napisał. To co tam się dzieje to jest szopka. Prawie nic nie działa jak powinno. Jeszcze id transakcji zresetowali i liczą od nowa ale u mnie to od nowa ma numerek 3 i nie wiem czy mi czegoś nie brakuje na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że komuś zależy na zaniżeniu wartości PKO BP, żeby łatwiej było sprzedać. Już i tak kawałek po kawałku się akcji Skarb Państwa wyzbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dzwoniłem to powiedzieli, że tak będzie. Daję tydzień i jak mi listy nie wrócą normalne to nie ma co się męczyć.

 

Może pani konsultant palnęła coś o czym nie miała pojęcia?

 

 

Ja na szczęście no korzystam z tych wyciągów w inteligo heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dzwoniłem to powiedzieli, że tak będzie.

 

Kłamali. U mnie jest już wszystko na PDF: i nadawca i tytuł przelewu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobili po prostu "testy na szerszej grupie" ; )

 

A nowy mBank... OMFG... jeszcze nie przełączyłem i mam nadzieję, że nie będzie trzeba.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Co dziwne mam tam jeszcze dwa konta i nie dostałem żadnych powiadomień ( używam maili, a nie smsów).

Poprawili chyba w końcu wczoraj wyszukiwarkę w panelu i jakoś działa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×