Skocz do zawartości
robson345

NC+ czy Cyfrowy Polsat

Polecane posty

Gość patrys

UPC? mieli dodać przed weekendem tylko dodatkowe kanały TV w ramach aktualnego okresu umowy za dodatkową opłatą.

Dodali kanały, zwiększyli internet, zabrali telefon, dodali antywirusa, dodali edysk i zrobili umowę na 24 msc.

Z fotela spadłem dziś jak zobaczyłem maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie słyszałem, że w Cyfrowym Polsacie jak się spóźnisz chociażby 1 dzień z płatnością to na ekranie się pojawia wielki napis o tym fakcie.

 

http://img192.imageshack.us/img192/8423/dsc02821kopia.jpg

 

Widziałem ten napis kilka razy u znajomych, niektórym było głupio że takie rzeczy się wyświetlają i wcale się nie dziwię. Dlatego szala przechyliła się całkowicie na stronę nc+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od zawsze korzystałem z Cyfry + i w sumie po przejściu na nc+ nie jest źle, ogólnie jakoś polsat nigdy do mnie nie przemawiał, uważam, że nc+ ma bogatszą ofertę kanałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając już na pokładzie nc+ mam porównanie z CP, technicznie najtańszy dekoder nc+ prezentuje się dużo lepiej od tego w konkurencji, nie ma żadnego czekania podczas przełączania kanałów, nie wiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem kasowo Polskat wychodzi lepiej za 89 wszystkie kanały.

 

Zgadza się .

 

Ale przy abonamencie za 39 zeta dużo lepiej prezentuje się oferta NC+ i dekoder nie muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam polsat za 79 zeta 2 dekodery, jeden z nagrywarką (fajny bajer) drugi normalny,

miałem jeden dekoder za ponad 100 zeta ale dostałem ofertę nie do odrzucenia, więcej kanałów, taniej i jeszcze drugi dekoder do multirooma, ale najpierw była zima więc go nie zamontowałem, a potem zapomniałem a teraz znów idzie zima i tak leży w szafie.

Nie wiem co to za oferta ale ja jestem u nich bardzo długo.

 

Dodam że obraz idzie płynnie, nie mam opcji wyświetlania slajdów, może tak jest w droższych pakietach :P

 

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są plusy dla nki?

 

W tej ofercie za 39 zeta w CP jest 71 kanałów po Polsku w tym 10 w HD, natomiast w NC+ 77 kanałów w tym 24 w HD. Niby różnica niewielka ale zawsze lepiej ogląda się w tym HD, niż w rozciągniętym SD. Programów sportowych też jest 2 razy więcej w NC+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sport i jakość masz w nc+, niestety w polsacie masz dużo mniej sportu, ale np. masz Cartoon network czego nie ma w chwili obecnej w nc+. W polsacie niestety jakość nie jest za ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sport to główna przewaga konkurencyjna NC+, ale lepiej skonsolidować usługi patrz wziąc pakiety w kablówce razem z internetm. Mniej się płaci, a internet trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma takze sporo sportu - ale inne dyscypliny sa:> Zalezy co ogladasz - jak glownie pilka nozna----> to tylko NC+, jak ogolnie sport (bez pilki raczej) - to moze Polsat? Ja mam akurat NC+ i pakiet za 59zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj akurat mialem ta niewatpliwa przyjemnosc korzystac z BOKu NC+ ;/ Mialem umowe jeszcze ze stara eNka - i zwykly dekoder. Zamarzylo mi sie wymienic go na turbodekoder - doplacam stowke, oddaje stary i dostaje nowy z dyskiem, super!:>...ale nie ta super:/ - oczywiscie najpierw problemy z dostepnoscia dekodera, potem z odbiorem (umowa jest na zone i to ona musiala jechac odbierac nowy dekoder - ja nie moglem;/

 

No ok, mamy dekoder - spoko, dziala, fajnie...po paru dniach zaczyna sie pierdzielic - nie przelaczaja sie kanaly, nie ma opcji nagrywania, wiesza sie itp itd - no to restart...podzialal troche i znow...reset - znow, reset - znow i ta z 2 tyg sie bawilismy.

 

Ok, pakuje dekoder i jade do punktu. Informuja mnie, ze jak w ciagu 20 min nie bedzie widoczna usterka, to place chyba 40 zl czy jakos tak, juz nie kojarze...dobrze, ze po 2 minutach tak sie zawieszal jak w domu...ok, spisujemy protokol - mam upowaznienie zony, jej dowod - daje... co? nie moze byc, tylko zona musi byc osobiscie (siedzi w domu z malym dzieckiem)...no to nic, pakuje dekoder i jade do domu. Nastepnego dnia jedzie zona z dekoderem i...okazalo sie, ze po 20 minutach nic sie nie dzialo - zadnej usterki:P Koles z punktu twierdzi, ze zona musi zaplacic kase za sprawdzenie - dobrze, ze zona jest ostra:> to go zrypala, ze byl maz wczoraj, spisaliscie protokol ze dekoder jest wadliwy itp itd no i jakos sie udalo...

 

Oczywiscie bylismy pare dni bez dekodera, ale dostalismy nowy zamiast naszego. Odpukac - ale juz hmm 6 miesiecy chodzi:P

 

sie rozpisalem:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z nc+ brać dekoder PVR BOX+ HD Pace, śmiga aż miło. Poza nim jeszcze mediaBOX+ ale dostać je, temat ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z nc+ brać dekoder PVR BOX+ HD Pace, śmiga aż miło.

 

Śmiga jak nie zdecydujesz się podłączyć do niego dysku twardego. Żeby wyeliminować w 100% artefakty trzeba zapewne mieć czasze 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My również korzystamy z usług NC+, jedyne czego brakuje to siatkówki. Z tego względu mój ojciec, jako fan siatkówki, zdecydował się na Polsat Cyfrowy, więc chyba wszystko zależy od sportowych upodobań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiga jak nie zdecydujesz się podłączyć do niego dysku twardego. Żeby wyeliminować w 100% artefakty trzeba zapewne mieć czasze 100.

Jak podłączyć ?, przecież posiada dysk. Ano, wiadomo im czasza większa tym sygnał lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć ?, przecież posiada dysk. Ano, wiadomo im czasza większa tym sygnał lepszy.

 

Wybacz pomyliły mi się dekodery chodziło mi o BOX+ PVR-Ready, który nie ma wbudowanego twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z N'ką od początku jestem, teraz po przejściu do NC+ wynegocjowałem wszystkie opcje + vod pełen pakiet wraz z opcją multi room za 179 zl miesięcznie :)

 

Osobiście mogę polecić. Apka na tableta jest bardzo fajna z tv poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

179 misiecznie za kilka godzin tv w tygoniu? kurde chyba czas zalozyc wlasna satelitke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

179 misiecznie za kilka godzin tv w tygoniu? kurde chyba czas zalozyc wlasna satelitke;)

 

Dla mnie nie jest to duży wydatek na vod + mecze + kanały w bardzo dobrej jakości

dodatkowo na weeb.tv streamuje kilka kanałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie nie jest to duży wydatek na vod + mecze + kanały w bardzo dobrej jakości

dodatkowo na weeb.tv streamuje kilka kanałów :D

 

Chwal się dalej publicznie :) kilka latek ładnych za taką działalność wy haczyć możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×