Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Webhostingtalk.pl:)

Miło mi przedstawić Wam nową odsłonę naszej strony www.wer.pl - po tych "kilku" latach wymagała czegoś więcej niż poprawek:)

Wraz ze stroną całkowicie uległa zmianie nasza oferta - nowe pakiety usług, nowe usługi.

Najbardziej popularny pakiet "Start" jest dostępny w cenie promocyjnej 29 zł z vat/rok.

Koszt rejestracji domeny .pl to obecnie tylko 9 zł z vat/rok.

Wer.pl to marka istniejąca od 2001 roku. Świadczymy usługi dla ponad 1000 Klientów z całej Polski. Nasze serwery zlokalizowane są w krakowskim Centrum Danych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą www.wer.pl.

Dla pierwszych 10 osób pakiet Start na rok za darmo - należy w uwagach wpisać "webhostingtalk".

Życzymy owocnego korzystania z naszych usług:)

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dinozaury :) Wziąłem pakiet, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł z WebAs'em ? Nie miałem okazji korzystać z tego oprogramowania. Biorę testa :P

 

Z Webas korzystamy od początku, a najnowsza wersja została bardzo pozytywnie przyjęta przez naszych Klientów... no i zawsze można liczyć na indywidualne zmiany :) Testujcie, przygotowaliśmy pod nową ofertę 10 maszyn więc procka wystarczy dla każdego.

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Skąd pomysł z WebAs'em ? Nie miałem okazji korzystać z tego oprogramowania. Biorę testa :P

 

KEI to dzierżawi w pakiecie z różnymi usługami więc dla niektórych jest wygodnie outsourceować (tfu, brzydkie słowo) to jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 5 dodatkowo:) Ale to już ostatnie.

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam listę. Bezpłatna aktywacja serwerów zgłoszonych dziś do godziny 20:23 (te się załapały) jutro.

 

Dajcie znać jak przebiegają testy;)

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na start mogę powiedzieć że bardzo fajny (intuicyjny) oraz prosty panel zarządzania hostingiem, wszystko jest pod ręką i można się połapać :)

 

Oczywiście na Plusik dla Was.

Jedynie do poprawki dopasowanie strony do różnych rozdzielczości moja: 1366 x 768 chrome, posiadam dolny pasek do przewijania stronę w bok.

Dodatkowo opisy stron jako taki manual powinny być na start ukryte. (Moim zdaniem)

Kolejno przydało by się na pulpicie umieszczenie NS (DNS) które musiałem szukać w mailu.

 

Jak na razie z wizualnych tyle.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Skoczylas

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×