Skocz do zawartości
baldi

Przeniesienie z active nazwa na?

Polecane posty

Witam

 

Nie jestem specjalistą od serwerów ale może wystarczą te dane ;)

Mam stronę i pocztę na nazwa.pl w pakiecie active. Niestety strona zaczyna padać, co tłumaczą przekroczeniem ilości jednoczesnych połączeń do serwera www. To wydumany powód ale ok, nikt mnie tam pod pistoletem nie trzyma.

Chcę się przenieść na lepsze warunki, i chodzi bardziej o stabilność, szybkość, brak problemów z "ilością połączeń" niż o pojemność dysku czy transfer, to żadne filmy itp. Zwykła strona tematyczna z rosnącym ruchem. Strona ma się szybko ładować i zawsze działać.

Mam bazę msql, kilka skrzynek mailowych.

Zależy mi na firmie o ugruntowanej pozycji, mój budżet to kilkaset zł rocznie, do 1k.

Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia dyskowa wystarczy 50gb, jak mam w nazwa.pl, transfer obecnie jest na poz. 20-50gb/mc ale wraz ze wzrostem ruchu może skoczyć i chcę być przygotowany na kilka razy większy.

Mam 200-300k odwiedzin miesięcznie i wraz z rozwojem, rosnącym ruchem chcę mieć serwer gotów podołać 1mln/mc.

 

Priorytety to szybkość ładowania, obsługa takiej ilości połączeń/zapytań, uptime, support, bezpieczeństwo, częsty backup i pomoc w przenosinach :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak... Zrezygnowałem z nazwy po tym, jak okazało się, że po pól roku kazano mi zapłacić ponownie taką kwotę jak za rok, bo moje konto wykorzystało przysługujące mu parametry. Tak więc rok kosztowałbym mnie 1100 złotych brutto. Strony wiszą na koncie Hekko za 120 zeta, problemów nie ma żadnych. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Brat ma na nazwa.pl konto i śmiga kilka potężnych stron na Joomli + poczta i nic nie krzyczą jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia dyskowa wystarczy 50gb, jak mam w nazwa.pl, transfer obecnie jest na poz. 20-50gb/mc ale wraz ze wzrostem ruchu może skoczyć i chcę być przygotowany na kilka razy większy.

Mam 200-300k odwiedzin miesięcznie i wraz z rozwojem, rosnącym ruchem chcę mieć serwer gotów podołać 1mln/mc.

 

Priorytety to szybkość ładowania, obsługa takiej ilości połączeń/zapytań, uptime, support, bezpieczeństwo, częsty backup i pomoc w przenosinach :)

 

 

Polecam http://progreso.pl/hosting/szczegoly/ sam mam tam konto i wyrabiam ok 1000GB Transferu m/c i nikt nie krzyczy.

 

za pakiet 100GB płacisz 370zł na rok i reszta zostaje w kieszeni.

 

Jeśli się zdecydujesz to przy rejestracji możesz podać mój kod rabatowy: "puszcza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy mi na tym, by serwis działał nawet przy skoku ruchu gdy będzie powiedzmy 300-800 osób online to ważniejszy jest procesor, pamięć czy przepustowość łącza? Oferty różnią się właśnie takimi parametrami nawet przy podobnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te czynniki mają wpływ w progreso możesz bezpłatnie sam sobie odpalic memcached i nawet taki ruch powinni obsłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia dyskowa wystarczy 50gb, jak mam w nazwa.pl, transfer obecnie jest na poz. 20-50gb/mc ale wraz ze wzrostem ruchu może skoczyć i chcę być przygotowany na kilka razy większy.

Mam 200-300k odwiedzin miesięcznie i wraz z rozwojem, rosnącym ruchem chcę mieć serwer gotów podołać 1mln/mc.

 

Priorytety to szybkość ładowania, obsługa takiej ilości połączeń/zapytań, uptime, support, bezpieczeństwo, częsty backup i pomoc w przenosinach :)

 

 

To ja polecę Ci Biznes-Host - korzystam i jestem zadowolony...

 

Twoje wymagania spełni pakiet PREMIIUM: http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

Ewentualnie: PREMIUM: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

 

Serwery mieszczą się w Poznaniu, bardzo dobry support i będziesz zadowolony (opinie klientów na temat tej firmy na tym forum mówią same za siebie)

 

Dodatkowo korzystając z jednego z kodów rabatowych z mojej stopki otrzymasz rabat w wysokości 25% !

A jeśli będziesz potrzebował więcej przestrzeni i transferu na pewno dogadasz się z supportem - są bardzo wyrozumiali i pomocni.

 

Ogólnie POLECAM.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat ma na nazwa.pl konto i śmiga kilka potężnych stron na Joomli + poczta i nic nie krzyczą jak na razie :)

 

Niech sprawdzi obciążenie serwera - u mnie się okazało że w pół roku wykorzystałem roczne parametry. Informację o tej sytuacji dostałem na miesiąc przed otrzymaniem kolejnej pro formy do zapłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×