Skocz do zawartości
mlawnik

Szukam VPS na stronę/projekty, ew ts3

Polecane posty

Witam,

 

tak jak w temacie. Zamierzam zapłacić od razu z góry za rok.

Wstępnie wybrałem OpenVZ lite:

http://webh.pl/?cmd=svps

 

Potrzebuję 1GB ramu.

 

I zastanawiam się czy można dostać coś podobnego taniej niż te 144pln za rok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc na dzisiejszy czas nie wiązałbym się z firmą na cały rok - za dużo coraz to nowszych (tańszych i lepszych) ofert wychodzi...

 

chyba że dedyki w ovh za 15 zybli - to jest coś ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to -50% jest bardzo kuszące. Jakby kosztowało -50% w płatności miesięcznej to brałbym od razu, no ale cudów nie ma.

Pozatym mam własną domenę i dużo skryptów, a przenoszenie i przestawianie tego co 2-3 miesiące średnio mi się uśmiecha.

 

PS Twój ref jeszcze działa, czy to jeszcze z czasów poprzedniego właściciela?

Edytowano przez mlawnik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam informacji, czy jest to rzeczywiście najtańsza oferta tego typu na rynku, czy też nie, natomiast nie szukam sarkazmu wyrażonego w poście powyżej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza oferta wygląda ciekawie.

Niestety nie znalazłem opinii na wasz temat, poczyniłem odpowiednie kroki w celu jej uzyskania (temat na forum + mail do was w sprawie 3 dni testu).


Wyciąg z regulaminu:

4. Opłaty instalacyjne oraz miesięczne opłaty za usługę nie podlegają zwrotowi. Klient zobowiązuje się do polityki bez refundacji.

 

Paradoks? ->

6. Klient jest zobowiązany do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych we własnym również zakresie.

 

5. Obowiązkiem dostawcy jest wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych Klientów.

 

To jak to jest z tą kopią?

 

1. Dostawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w tym dokumencie w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Źródło: http://hyperhost.pl/regulamin.php

Edytowano przez mlawnik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza oferta wygląda ciekawie.

Niestety nie znalazłem opinii na wasz temat, poczyniłem odpowiednie kroki w celu jej uzyskania (temat na forum + mail do was w sprawie 3 dni testu).

Wyciąg z regulaminu:

4. Opłaty instalacyjne oraz miesięczne opłaty za usługę nie podlegają zwrotowi. Klient zobowiązuje się do polityki bez refundacji.

 

Paradoks? ->

6. Klient jest zobowiązany do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych we własnym również zakresie.

 

5. Obowiązkiem dostawcy jest wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych Klientów.

 

To jak to jest z tą kopią?

 

1. Dostawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w tym dokumencie w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Źródło: http://hyperhost.pl/regulamin.php

 

Oczywiście, że dbamy o bezpieczeństwo Klientów. Backupy danych są wykonywane. Lecz Klient musi dbać o swoje bezpieczeństwo również we własnym zakresie (lecz nie jest to konieczne).

 

Pozdrawiamy.

 

PS:

 

Co do punktu regulaminu:

 

4. Opłaty instalacyjne oraz miesięczne opłaty za usługę nie podlegają zwrotowi. Klient zobowiązuje się do polityki bez refundacji. - w tym podpunkcie bierzemy pod uwagę to, że załóżmy jeżeli Klient korzysta z naszej usługi 3 tygodnie i nagle wypowie się, że chce zwrotu pieniędzy z nieustalonych przyczyn, wtedy oczywiście nie zwracamy pieniążków, ponieważ usługa była aktywna i była możliwość korzystania z niej. W takiej sytuacji bylibyśmy stratni, także regulamin regulaminem i raczej nie musimy tłumaczyć tych podpunktów, ponieważ są one opisane jasno. :)

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Edytowano przez Hyperhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×