Skocz do zawartości
Zoel

DigitalOcean - serwery w chmurze z dyskami SSD

Polecane posty

Jakieś informacje, kiedy będzie amsterdam dostępny?

Btw. czytałem i jeśli dobrze myślę, to mogę np w dzień włączyć pakiet drugi, a na noc obraz zapisać i wybrać pierwszy pakiet?

Oraz jak wygląda sprawa z instalowaniem ssl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z nimi, i mówią że jutro. Chociaż mówią już przez tydzień podobnie, a to w piątek, a to w środę, a to za 2 dni.

 

@up Tworzysz snapshot danego serwera, możesz go zaimportować do każdego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to osoby które mają serwery w AMS nie mogą już utworzyć nowych ? Pytam z ciekawości ponieważ ja mogę cały czas uruchomić serwer w AMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Ostatnio pobieranie czegoś z serwera z prędkością max 200kb/s mnie nie zadawała... nawet z scp... JEST PO PROSTU MASAKRA.... jedynie jeszcze jak się dobrze trafi to do online.net idzie ok 50MB/s Czyli całkiem całkiem,ale na OVH czy netie idzie max 120-300kb/s NIC więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[root@ny ~]# wget http://noc.gts.pl/500mb.gts
--2013-11-25 21:33:14-- http://noc.gts.pl/500mb.gts
Resolving noc.gts.pl... 217.153.108.10
Connecting to noc.gts.pl|217.153.108.10|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 517120505 (493M) [text/plain]
Saving to: `500mb.gts'
2% [==> ] 14,291,728 587K/s eta 12m 32s
Oraz drugi:
Resolving centos.hitme.pl... 188.116.55.84
Connecting to centos.hitme.pl|188.116.55.84|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 4353378304 (4.1G) [application/octet-stream]
Saving to: `CentOS-6.4-x86_64-bin-DVD1.iso'
2% [=> ] 104,803,512 7.38M/s eta 11m 33s
Jak widać jeśli jest dobra firma i ma dobre wpięcie ( NTT) to wszystko działa jak należy ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z drugiej strony, czego się spodziewać jak rozdają serwery w cenie paczki fajek? Kiedyś muszą się zasoby sprzętowe wysycić.

Chciałeś chyba powiedzieć, że za darmo rozdają ;) Pomyśl sobie teraz ile tak na prawdę osób zapłaciło tam za serwer, a ile skorzystało z kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś chyba powiedzieć, że za darmo rozdają ;) Pomyśl sobie teraz ile tak na prawdę osób zapłaciło tam za serwer, a ile skorzystało z kodów?

 

Dobra, te kody to oni doskonale mieli obliczone, żeby zrobić boom, pewnie przez jakiś czas jakość lekko spadnie, potem wszystko wróci do normy - ocenić będzie można tak naprawdę po kilku miesiącach.

@chmuri - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

DigitalOcean will be under maintenance November 27th during which time we will be making preparations to bring up a new datacenter in the Amsterdam Region (AMS2) and at the same time making updates to the AMS1 region in preparation for this new region.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wczoraj mi zrestartowali vps-a bez zapowiedzi. Niefajnie

 

U mnie to samo, tylko ja nie używam tego serwera do jakiś wielkich projektów, jest on tylko na testy i tunel VPN więc mi to nie robi, czy pada czy nie. Jakbym trzymał tam coś dużego to na pewno zainwestował bym w backup'a za dolara, mój znajomy stracił dane z ich serwerów, i nawet nie fatygowali się aby je odzyskać, dostał maila że nie ma danych, i że przepraszają... to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmuri - no wiesz, to nie Windows, że wrzucasz skrót do autostartu - tu trzeba się dowiedzieć najpierw jak to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na chwilę się pojawił, ale był komunikat "Due to high demand and capacity restrictions we have temporarily disabled droplet creation in this region."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie nic, sam NY 1 i 2. Jak do piątku nie uruchomią, to wołam o zwrot 5 baksów, już pisałem o to do supportu, to niby jutro czy pod koniec tygodnia ma być Amsterdam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×