Skocz do zawartości
zoxovsky

Dedyk serwer minecraft+strona+ts3

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Szukam dedyka który uciągnie 200slotów + TS3 + niewielką stronę do minecrafta, głównie to informację i sklep.

 

Brałem pod uwagę zwykły dedyk w OVH ale zdziwiła mnie cena firewalla 700zł instalacja a potem 100zł na miesiąc. Czy coś lepszego niż OVH znajdę?

 

Za całość w OVH musiałbym zapłacić na start : 936zł lecz po upłynięciu 1 miesiąca cena następna to : 300zł.

 

Proszę o pomoc w wyborze dedyka pod ten projekt dla mnie :)

 

Pozdrawiam.

 

DEDYK : http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/mini-sp.xml

Edytowano przez zoxovsky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

w tej kwocie niestety nie ale po co Ci firewall? masz ataki? bo jeśli nie to softwarowy Ci wystarczy

https://www.sprintdatacenter.pl/84/serwer-sos-5 może coś takiego

masz 2 dyski ssd po 120gb, procek prawie to samo i dodatkowo łącze 200Mb/s + impi

ewentualnie coś lepszego bo z tego co wiem to mc orze strasznie procek i jest ramożerny

kiedyś koledze odpaliłem serwer mc na starym kimsufi wiec myślę ,że powinno Ci starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

w tej kwocie niestety nie ale po co Ci firewall? masz ataki? bo jeśli nie to softwarowy Ci wystarczy

https://www.sprintdatacenter.pl/84/serwer-sos-5 może coś takiego

masz 2 dyski ssd po 120gb, procek prawie to samo i dodatkowo łącze 200Mb/s + impi

ewentualnie coś lepszego bo z tego co wiem to mc orze strasznie procek i jest ramożerny

kiedyś koledze odpaliłem serwer mc na starym kimsufi wiec myślę ,że powinno Ci starczyć

 

Ja mam ECO3 wszystko bardzo ładnie chodzi przy 150 graczach online zero zadyszki. Jak się wszystko umie dobrze skonfigurować to potem nie ma problemów z serwerem, jednak minecraft wymaga min 2 wątków CPU wysoko taktowanych. Dla dużych map przymusowo dysk SSD inaczej lagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów dedykowanych do wyboru także dyski ssd.

Serwery znajdują się w Polskiej lokalizacji.

 

Pozdrawiam,

Mintshost

 

Wam podziękuję ;)

 

Czekam na kolejne oferty.

 

Mam pytanie co do tego ECO 3 w SDC.

 

Jak tam z panelem jest? Czy jest dobrowolna reinstalacja systemu np. Debian lub FReeBSD? Czy sami instalują i biorą opłaty? Jak jest tam z zabezpieczeniami przed atakami. Jak z supportem, chętnie pomagają ? Jaki czas oczekiwania odp. Dzięki.

Edytowano przez zoxovsky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to pytanie powinienes skierowac na support SDC, ew. szukać tych informacji na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów dedykowanych do wyboru także dyski ssd.

Serwery znajdują się w Polskiej lokalizacji.

 

Pozdrawiam,

Mintshost

 

http://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-klienci-mintshost-pl-wykradziono-wasze-dane-i-opublikowano-je-w-internecie/

 

buhahahah

 

Wam podziękuję ;)

 

Czekam na kolejne oferty.

 

Mam pytanie co do tego ECO 3 w SDC.

 

Jak tam z panelem jest? Czy jest dobrowolna reinstalacja systemu np. Debian lub FReeBSD? Czy sami instalują i biorą opłaty? Jak jest tam z zabezpieczeniami przed atakami. Jak z supportem, chętnie pomagają ? Jaki czas oczekiwania odp. Dzięki.

Tutaj instalujesz system przez IMPI (odpalasz sobie KVM)

Domyślnie wgrywany jest debian 7

Co do opłat to nie wiem...

Ataki : ostatnio było kiepsko ale się poprawiło

Support: zależy co chcesz / bo administracji nie oferują

Czas oczekiwania: krótki..

Jeżeli jesteś zainteresowany serwerem + administracją skontaktuj się na bok@xpx.pl to Ci coś doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ECO 3 to nie wiem jak jest z reinstalacją sytemu, nie miałem takiej potrzeby, standardowo jest debian 7, a uptime 100%, jest tam IMPI ale jego opcjami się nie bawiłem. Co do ticketów to też nie wiem, bo nigdy ich nie używałem, nie było takiej potrzeby. Dysk SSD w raid 1 ma coś koło 400MB/s, a łącze wyciska 95Mb/s Full Duplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem testowy dedyczek od nich ten ECO 3 Fajnie, fajnie ale ten panel to strasznie odrzuca. Nie jak w hosteam. Tam to fajnie wyłączałeś i reinstallowałeś serwerek normalnie a nie jakiś panel nie wiadomo o co tam chodzi :P Dobra jednak wybrałem chmurę w hostingu Pukawka.pl

 

Dzięki. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×