Skocz do zawartości
yogi

szybki serwer pod forum

Polecane posty

Szukam szybkiego serwera pod vbulletin.

Grunt to oczywiście szybkość serwera 20-30GB miejsca a jeżeli chodzi o transfer 100-200GB

Forum przede wszystkim opiera się na załącznikach, dlatego nie powinno być narzuconych chorych limitów na upload pojedynczego pliku.

Oczywiście w miarę działający support też mile widziany :)

 

Aktualnie posiadam "Konto W5GB" w linuxpl.com z którego przez 4 lata byłem zadowolony, niestety ostatnio zdarzają się coraz częściej pady serwera.

Umowa mi się kończy w październiku, dlatego szukam jakiejś alternatywy.

 

Widząc tyle pozytywnych opinii wziąłem testowe konto "L" w futurehost.pl, niestety już czwarty raz nie mogę przejść nawet przez instalacje vbulletin - także narazie odpada.

 

Z góry dziękuję za pomoc,

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek: pakiet, którym był zainteresowany autor tematu kosztuje 260 zł/rok, więc podejrzewam, że tyle jest gotów zapłacić.

 

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić pakiet Start w kei.pl. Za 184,50 brutto za rok masz 60 GB miejsca, nielimitowany transfer (autentycznie można sporo natrzepać bez krzywych spojrzeń ze strony kei), w PHP standardowo jest memory_limit na 128 MB, post_max_size i upload_max_filesize na 64 MB. PHP chodzi jako moduł Apache, z eAcceleratorem, więc dość wydajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w takim przypadku do naszej oferty, tu polecamy serwer Basic Three za 240 złotych na rok.

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Bazy danych zapisywanie są na dyskach ssd.

 

 

Bezpłatnie konto testowe na 7 dni: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/&step=0&cat_id=24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hekko masz 14 dni na testy - cenowo jest ok, support solidny, do padów nie dochodzi.

Ale najlepiej postaw sobie serwis internetowy i potestuj przez te kilka - będziesz mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Polecam partnerów forum (można sie o rabacik upomnieć ;) , a tak to webhostingtalk.pl/ranking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.
Pana wymagania spełni pakiet GoodHosting za 139zł/rok lub pakiet BestHosting jeśli będzie Pan potrzebował nielimitowanego transferu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na dres bok@globalnetwork.pl
Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dHosting.pl ? Naprawdę dobry hosting za rozsądne pieniądze ;)

Ja od siebie odradzam, kiedyś sam polecałem i 2 osoby przeniosły się na ten hosting - potem ja musiałem "zrezygnować" a w zasadzie dH sam przeniósł mnie na ich VPS'a gdzie musiałem płacić 3x więcej a wydajność była 2x słabsza. Znajomy miał podobnie ;) Wcześniej też różne problemy, które ujawniały się w trakcie korzystania (np. miałem hosting z SSH, potem zakazano mi korzystać z crontab, potem limit połączeń IP do MySQL itp.).

 

Od siebie natomiast polecam http://ultimahost.pl/ (VPS) i korzystanie z kodów rabatowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×