Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spindritf

Możliwie najtańszy serwer w Polsce z Polskim IP pod L2TP/IPsec i irssi

Polecane posty

Szukam możliwie najtańszego serwera w Polsce, a jeszcze lepiej w Warszawie, z polskim IP pod VPN-a L2TP oraz irssi. Skonfiguruję wszystko sam i potrzebuję ze dwóch gigabajtów na logi. Ruch niewielki, bo to tylko tyle, co komórką nabiję i jak z hotspotów korzystam.

 

Własny PTR i IPv6 to już byłoby dosko. Mogę opłacić na rok z góry, żeby koszty transakcyjne trochę obniżyć.

 

Teraz korzystam z jakiegoś we Francji, ale jak już ktoś ma mnie szpiegować, to niech to będą rodacy. No i ping mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na biznes-host. Najtańszy vps powinien wystarczyć. Ze wzgledu

na twoje wymagania openvz nie zadziała wiec potrzebujesz kvm (chyba że wystarczy ci openvpn) 43 pln za miesiac lub 258 pln przy płatności za rok z góry. Z kodem z sygnaturki dodatkowo 25% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź Xena z Hitme z ipv6 i uruchomisz sobie, co będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisz do globalnetwork.pl i spytaj się może coś indywidualnego ci dadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam możliwie najtańszego serwera w Polsce, a jeszcze lepiej w Warszawie, z polskim IP pod VPN-a L2TP oraz irssi. Skonfiguruję wszystko sam i potrzebuję ze dwóch gigabajtów na logi. Ruch niewielki, bo to tylko tyle, co komórką nabiję i jak z hotspotów korzystam.

 

Własny PTR i IPv6 to już byłoby dosko. Mogę opłacić na rok z góry, żeby koszty transakcyjne trochę obniżyć.

 

Teraz korzystam z jakiegoś we Francji, ale jak już ktoś ma mnie szpiegować, to niech to będą rodacy. No i ping mniejszy.

Zapraszam do siebie: http://angrybytes.pl/vpsy/ - za 39zł/mies. masz Xena z 256MB RAMu, powinien uciągnąć. RevDNSa ustawiam bez problemu, a za dobre piwo dokonfiguruję Ci na VPSie adresację IPv6 z dostępem do IRCnetu. Powinieneś być zadowolony. A - przy płatności za rok z góry 3 miesiące w gratisie. :-)

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×