Skocz do zawartości
Alternatywa

Host1free potrzebne konto

Polecane posty

Uprzedze Cię z góry iż ping bedzie bardzo duży. Na początku ts3 (512 slot) działał idealnie ale niektórzy nadużywali dobroczynności i używali go do niecnych czynów. Pisałem do supportu i poinformowali mnie iż dali słabsze łącze. W Ameryce zapewne nie odczuli dużej różnicy ale w Polsce przy 3osobach online jest ping 250 i mówi się jak robot.

 

Jeszcze sprawdzę bo może coś zmienili ale wątpię.

 

ps vps.me - dla Polski niestety nie udostępniają :( Musiałbyś kogoś z zagranicy poprosić o rejestrację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na host1free chyba nie wolno stawiac ts-a a jezeli mozna to i tak watpie zeby uciagnal przy 128MB RAM i proc 0.25, po drugie serwer dostajesz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na host1free chyba nie wolno stawiac ts-a a jezeli mozna to i tak watpie zeby uciagnal przy 128MB RAM i proc 0.25, po drugie serwer dostajesz na miesiac

 

Uciągnie, inna sprawa czy dają IPv4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tam konto i pingi nie są złe, średnio 70 z Neostrady. Minus jest taki, że adresy IP należące do sieci neo są na blacklistach i nie da rady się zalogować do panelu mimo wielokrotnych restartów routera. Ja omijam tą niedogodność poprzez VPN. Zanim host1free stał się haphostem nie było takich problemów ale jak za darmo... nie ma co narzekać.

Edytowano przez mrowka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt z tym jest problem, jednak on wystepuje nie tylko w polsce, ja tez z angli mam problem przez to ze mam talktalk ( angielski odpowiednik neostrady) i musze kilka razy restartowac router

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×