Skocz do zawartości
Szczubel

[zlece] kodowanie blogspot z psd

Polecane posty

Mam do zakodowania banalny szablon pod blogspota, za kodowanie daje 50zł od ręki. Potrzebuje to na dziś na godz 20:00 chętni pisać.

gg:140050
bok@sk-design.pl

 

layout: www.sk-design.pl/brokacikii.jpg
Dla dobrego kodera 30min pracy.

Edytowano przez Szczubel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie strofuję ludzi, którzy podają niskie kwoty za zlecenie. Niska kwota, którą oferują często wynika z tego, że wiele osób jest z poza tzw. branży, ale w tym wypadku raczej powinieneś być zorientowany. Ja od siebie polecam http://www.sk-design.pl/kodowanie/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie strofuję ludzi, którzy podają niskie kwoty za zlecenie. Niska kwota, którą oferują często wynika z tego, że wiele osób jest z poza tzw. branży, ale w tym wypadku raczej powinieneś być zorientowany. Ja od siebie polecam http://www.sk-design.pl/kodowanie/ .

Nie no, co Ty. W innym temacie widziałem, że u nich takie zlecenia po 1200 netto :) Na 50 zł nawet nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

- I na koniec, cośod siebie: dla DOBREGO kodera to NIE JEST 30 minut pracy. Wręcz zupełnie przeciwnie: dobry i doświadczony koder poświęci projektowi dużo więcej czasu, upewniając się, że wygląda i działa dobrze na wielu przeglądarkach, a nie robiąc wszystko na złamanie karku, czy "na odwal się".

 

No, bo potem, tak jak w pierwszym z designów sk-design.pl który wrzuciłem w validator, można znaleźć takie kwiatki jak użycie taga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktualne to za 100zł zrobię na jutro/pojutrze.

 

Możesz jakieś portfolio pokazać ? sam ciekawy jestem bo kilka zleceń bym miał jeżeli jakościowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portfolio nie mam bo w sumie działam na małą skalę, jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą zapraszam na PW.

Myślę, że koledze glanpolnet wystarczy portfolio w rozumieniu przykładowych, dotychczas wykonanych prac. Po prostu podeślij na PW to co do tej pory miałeś okazję zaprogramować :)

 

Jeśli nie masz takiej bazy projektów, to raczej nie masz o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o! zupełnie przypadkiem tu trafiłem, a że mam konto, to się wypowiem na temat tego "zlecenia". Dotarło ono także do mnie. Ustalenia były znacznie korzystniejsze, tyle, że ten człowiek jest ściemniaczem. Po zrobionym projekcie bardzo cisnął by mu to najpierw wysłać a dopiero potem wywiąże się ze swoich zobowiązań. Niestety nie poszedłem na takie coś i całe szczęście. Przestał się odzywać, wysyłałem do niego wiele wiadomości, na żadne nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tego typu sytuacjach najlepszym wyjsciem pozostaje wystawienie aukcji w znanym portalu jako zabezpieczenie dla dwoch stron. W praktyce zarowno wykonawca moze skopac zlecenie jak i zleceniodawca moze nie wywiazac sie ze swojego zobowiazania.

 

Albo... mozna w ogole nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tego typu sytuacjach najlepszym wyjsciem pozostaje wystawienie aukcji w znanym portalu jako zabezpieczenie dla dwoch stron. W praktyce zarowno wykonawca moze skopac zlecenie jak i zleceniodawca moze nie wywiazac sie ze swojego zobowiazania.

 

Albo... mozna w ogole nie robic.

 

Tylko po co ?

Htsz się wywiązał ze zlecenia a zleceniodawcy się podobało skoro chciał otrzymać pliki i na nie nalegał.

Arek miał rację że plików nie wysłał bo wiadomo że kasy by się nie doczekał. Szablon był przygotowany więc wystarczyło opłacić.

Swoją drogą lipa bo się napracowałeś Htsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisanej wyzej sytuacji zleceniobiorca mogl nie otrzymac wynagrodzenia. Biorac pod uwage sytuacje na rynku warto zabezpieczeczac swoje interesy. Zarowno od strony zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy.

 

Zauwaz RafoX, ze w wielu przypadkach to co ladne na pierwszy rzut oka, nie musi spelniac oczekiwan zlecajacego (np. zle wyswietlanie pod nietypowa przegladarka badz urzadzeniu) - wszystko moze wyjsc w pozniejszym czasie. Czesto w takich sytuacjach zmusic zleceniobiorce do poprawek jest mega trudne.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jednak od tego jest google aby potencjalnego wykonawcę sprawdzić.

Jeśli chodzi o zleceniodawcę czasem też warto poszukać na jego temat informacji.

Zawsze staram się dzielić informacjami na temat wykonanych prac czy polecam i jak przebiegła transakcja właśnie dla tego aby ktoś następny mógł sobie coś poczytać na temat danej osoby.

Jeśli trafi nam się oszust to jestem też jak najbardziej za tym aby dzielić się takimi informacjami. Zawsze to jakaś przestroga dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zabezpieczeniem jest nie pakować się w takie współprace, szczególnie jak temu komuś bardzo zalezy na czasie ;-) Zwykle się nie podejmuję takich rzeczy i teraz sam nie wiem co mnie wtedy pokusiło.

 

Szukałem informacji o tym kto robi skórki pod bloggera (z ciekawości jak dużo osób się oferuje w sieci) i tak trafiłem na ten temat. Co ciekawe, owe brokaciki mają zupełnie inny szablon na blogu, więc widocznie nie tylko mi naściemniał. Nie twierdzę, że robi tak zawsze, ale u mnie jest już spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×